Sayfa 124/252 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 985 - 992 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. 141.75 milyon sermayeye karşılık,4.5 milyar öz kaynağı mevcut..DD 32 tl..Kaldı ki bilançosunda olan,arsa ve binalar makina teçhizat 15 yıl önce ki fiyatları ile bilançolarda yer alıyor,yeniden değerleme yapılmamış..Hedge edilmiş 114 milyon tl YPP mevcut son bilançoda..Bedelsiz sermaye artırımı yapabilir bu yıl,büyü bir oranda.%300-500 arası..2021/12 net karını 400 civarı bekliyorum..Nereden bakarsanız bakın,ucuz kalmışlardan..

2. Bir türlü kopup gitmeyenlerden..

Bank-off da maymun ediyor adamı...

Bilanço ve sektörüne göre hisse oldukça iyi, ama tahtacı zayıf galiba...

3.  Alıntı Originally Posted by TUNGA Yazıyı Oku
    Bir türlü kopup gitmeyenlerden..

Bank-off da maymun ediyor adamı...

Bilanço ve sektörüne göre hisse oldukça iyi, ama tahtacı zayıf galiba...

Bank of America da kendileridir. Ben yabancı olduğunu dusunmuyorum. Karşımızda organize bir çete var. Benim artık umurumda değil. Aylık olarak düzenli alıyorum. Elbet birgün kardeşi Bryat gibi bunu da yukseltecekler.

4. bedelsiz potansiyeli olanlar hareketlenince bryat dolayısıyla brsanda hareketlendi, hareket etmeye hiç niyeti yok gibiydi...diğerleri tavan olursa mecbur bryatı da yükseltecektir. zaten marta ne kaldı..

5. En iyisini yapiyorsunuz...

Günlük ekrana alıp bakmamalı buna...

Bu Kadar baskı yapıldığına göre ganimet büyük olmalı...
     Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Bank of America da kendileridir. Ben yabancı olduğunu dusunmuyorum. Karşımızda organize bir çete var. Benim artık umurumda değil. Aylık olarak düzenli alıyorum. Elbet birgün kardeşi Bryat gibi bunu da yukseltecekler.

Sayfa 124/252 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •