Sayfa 155/252 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu kadar yeni enerji hatlarının konuşulduğu bir dönemde bu hisse böyle süründürüyorsa diyecek bir şey yok, onca düşüşe rağmen tepki bile vermiyor.
    Bunlar petrol, gaz borusu değil de başka bir boru üretiyorlar galiba.
    Sıkıntı var ama ne.
    Bence son yıllarda yaşanan hiçbir durum şu an ki fiziksel durumu açıklamıyor. Yapılanlar patron ve tayfasınin ******** ve adiliklerinden başka birşey değil. Ama tekrar söylüyorum Allah'ın sopası yok.. İnşallah yapilanlarin acısı misli ile çıkar.. Beddua ediyorum. Artık yeter arkadaş.. Kazanaiyorsan da kaybediyorsanda paylaşmasını bileceksin. Bu şirket ne diye Borsa da ben anlamış değilim.

2. kendi kendime konuşayım...bilanço iyi gelmeyecek ki yine düşüşü abarttı ya da ters köşe yapacak ki iyi kar gelecek fk düzelmeye başlayacak diye bir basayım dedi...sabırla beklemeye devam potansiyeli olan başka gidecek kapı kalmadı borsada.. yanarım yanarım çok güvendiğim kozaa kaçırdım ona yanarım..daha da gideceği var ama bir gün gelir belki kozaadan daha çok kazanırız, nasip...

3. c
     Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Bence son yıllarda yaşanan hiçbir durum şu an ki fiziksel durumu açıklamıyor. Yapılanlar patron ve tayfasınin ******** ve adiliklerinden başka birşey değil. Ama tekrar söylüyorum Allah'ın sopası yok.. İnşallah yapilanlarin acısı misli ile çıkar.. Beddua ediyorum. Artık yeter arkadaş.. Kazanaiyorsan da kaybediyorsanda paylaşmasını bileceksin. Bu şirket ne diye Borsa da ben anlamış değilim.
    SM-G9550 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

4. Bilanço gelmiş

5. FAALİYET RAPORUNDAN DİKKAT ÇEKENLER
    NE DEDİYSEK O BİR DEV UYANIYOR VE DAHA EMEKLEME AŞAMASINDA AMA 9 AY İÇERİSİNDE GELİŞİMİNİ TAMAMLAR..ARTIK ZAMANI KALMADI..
    850-900 $/ton seviyesine kadar düşen çelik hammadde fiyatları, rusya ukrayna kriziyle patlak vermesiyle ile beraber 1,200 $/ton seviyelerine ulaşmıştır..
    ABD ve AB’nin Rusya’ya uyguladığı yaptırımlar sonrası başlayan tedarikte alternatif arayışı,
    Türkiye’nin yılın ilk çeyreğinde öne çıkmasını sağlamıştır. Türkiye bu dönemde geçen yılın aynı dönemine göre 51% artışla 5,7 milyar dolara ulaşmıştır.Romanya ve İngiltere,ABD, İsrail ve Mısır pazarlarındaki ihracat artışı dikkat çekmektedir.
    Borusan Mannesmann bu dönemi hammadde tedarik nedenli operasyonel sıkıntı yaşamadan geçirmiştir.
    Özellikle Amerika Pazarı’nda kuyu sayılarının bir önceki yılın aynı dönemine göre artış göstermesi neticesinde 28% seviyesinde gerçekleşmiştir.

6. 2022 İlk çeyrek 108.699 milyon kar açıkladı. 2021'in genel toplam kar 94 milyondu.

Defter değeri 52.5 lira oldu, F/K kaç oldu acaba, sıkıntı orda vardı.
    Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    2022 İlk çeyrek 108.699 milyon kar açıkladı. 2021'in genel toplam kar 94 milyondu.

Defter değeri 52.5 lira oldu, F/K kaç oldu acaba, sıkıntı orda vardı.
    Hayırlı olsun.
    o da 42 den 30 a geldi

8.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    o da 42 den 30 a geldi
    Teşekkürler, biraz daha düşmesi lazım.
    Valla artık bu fiyatlarda kalmamalı, haftaya göreceğiz bu bilançonun etkilerini, detayları incelemek için epey zamanımız var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 155/252 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •