Sayfa 209/252 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1. 13 nisan 2023 den bugüne kadar olan 11 günlük pasta pasta y t d

2. 13 nisan 2023 den bugüne kadar olan 11 günlük pasta sadece alanlar bir arada . y t d

13 nisan 2023 den bugüne kadar olan 11 günlük pasta sadece satanlar bir arada . y t d

3. 13 nisan2023 ile 28 nisan arasını grafikde en yüksek yer ile en düşük kapadığı yer olarak işaretledim pastada kimlerin mal aldığı ve sattığını inceleyin bank of amerika bu yarışta tavşan atlet görevini yapıyor tahtacı endeks düşerken hiç mal satmadan hisseyi düşürebilir bunu gören yatırımcı satış geliyor deip hissesini satar ara sıra da alanlar olur endeksin 4 gündür düşmesi tahtacının işini kolaylaştırdı ve hisseyi 119 20 lere kadar düşürdü endeks düşerken yatırımcıların çoğunluğu hisse almaz elindekini satar bunu tahtacı bildiği için borusanı dip yaptırdı . toplam satışda en çok satış yapanlar ekibin içinde olanlardır onlarda satıcı görünmese tahtada işlem olmaz işlem olmayınca satışda gelmez düşmeyen hisseyi de yatırımcı satmaz takas da çok fazla hisseleri de yok en çok satanların takasından belli oluyor oyuncu oldukları . yatırımcı uzun vadaci olmazsa kazanması mucizedir yatırımcıların çoğunluğu anlık günlük belli bir zaman diliminde düşünür hissenin her hareketinden yararlamak ister bundan ancak tahtacı yararlanır bir iki defa kazanır sonra başka bir hisse de kazandığının 2 katını verir hiç bir yol düz gitmez inişli yokuşlu virajlı ve düz olan yerleri vardır hisse de aynıdır onun için uzun vadede istediğiniz yere ulaşırsınız .
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Değerli kartopu
    Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
    Cari kurmuşlar maliyetler aldıkları adetler önemli tabii ki
    Güzel karlı bir şirket güzel işler yapıyor bana göre herkese bol kazançlar

5. Kağıtta operasyon yaptılar. Hemde baya baya. Normal düşüş değil bu. Endeks düşüyor vs. Ama her gün taban ...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Kağıtta operasyon yaptılar. Hemde baya baya. Normal düşüş değil bu. Endeks düşüyor vs. Ama her gün taban ...

Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bunu anlayan var mı? Neden 100 küsürlerden 165 çıkartıp sonra neden 100 küsürlere geri getirdiler. Bu düpedüz soygun ve Manipilasyon. SPK neden müdahale ettmiyor. Ha benim maliyetim aşağılarda ama 150 üstü yatirimcilara yazık değil mi. Bunun hesabını kim verecek. Borusan gibi bir hisseyi oyuncak ettiler. K.y.t.d.
    Bende bundan bahsetmiştim sayın emperador.

7.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bende bundan bahsetmiştim sayın emperador.
    Valla ne desek boş pis işler oluyor. Sadece bu kağıt değil ama en çok düşen kağıt oldu.
    Şu enflasyonda gerçekten milletin birikimine zamanına yazık oluyor. Hadi ben spot taşıyorum kredili yok vs. Ama zaman geçiyor bekleme maliyeti var. Neyse ya en sonunda parayı çekip faize atacağım sürekli mal taşımak hata.

Sayfa 209/252 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •