Sayfa 224/252 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by MIHNANA Yazıyı Oku
    Bu yazınız bana ithafen yazıldı ise; 24 senedir İMKB'de, 16 senedir de hisse.net'teyim. 2020'de buradaki bir üyenin çok kıymetli bir dostum olan bir büyüğüme yaptığı terbiyesizlik sebebiyle pek yazmıyorum.

Bizi bilenler bilir, özellikle de eskiler. Kaç yıldır bu piyasadasınız bilmem ama BRSAN alıp sattığım rakamları hayal bile edemezsiniz. Buda 31 Aralık 2021 tarihli sabit Twitim.

OK.

Cengiz abiyi ise bana değil, herhangi bir borsa üstadına sorabilirsiniz. Ceketini ilikler, anlatır ondan dinlersiniz.

[url=https://www.hizliresim.com/itnzpvw]
    75-80'lerde BRSAN yazdığımızda, bilgisi olmadan fikri olanlar, aklı sııra laf sokmaya çalışanlar vardı. Sinirlenince ağzım bozuluyor, onun için cevabı ben vermeyeyim. BRSAN zaten ürettiği ürünle gereken cevabını verdi.

Tut şunun ucunu döşeyelim abi.

Cengiz babaaa ne diyorduk.
    ahahahahahah
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    krokodil üstat vardi , ses soluk yok çanta mı oldu yoksa
    Saygideğer beyfendi biz sizinlen elefonda görüşmustuk..konkada yanliş anlasilmisdim.sonra konu ikimiz tarafinda anlasildi uzun uzadiyada ayni şeyleri dusundugumuzude karsiikli beyan etmistik...belirtmek isterimki ben üstad değiim..bu yaziniz.bir.latife ise zaten sorun yok...yok bir iğneleme.ise önce teessuf.ederim sonra bu botsaya kahrederim..anlamiyorumki nedir mesele
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Saygideğer beyfendi biz sizinlen elefonda görüşmustuk..konkada yanliş anlasilmisdim.sonra konu ikimiz tarafinda anlasildi uzun uzadiyada ayni şeyleri dusundugumuzude karsiikli beyan etmistik...belirtmek isterimki ben üstad değiim..bu yaziniz.bir.latife ise zaten sorun yok...yok bir iğneleme.ise önce teessuf.ederim sonra bu botsaya kahrederim..anlamiyorumki nedir mesele
    Cengiz abi, borsa al yat döneminde, sende alıp yatacak çok senet vardır. Erbos buna uygun, cengiz abi, Antepli sonunda kefeni yırtmış, vekil olmuş. 😆😆

4. Hiç bir platformda ben ustadim demedim..buralari bagimsiz forum sayfalari..herkes birbirinin kopyasi analiz ve yazilari paylasacak diyede bir kaide yok..adi ustunde <<forum>> diledigimi yazarim kimse ile bir alip vermedigim yok..yok yere canim sıkıldi moralim bozuldu...ses verir yazarsin feyk hesap olursun...ses cikarmaz yazmazsin canta olursun..allah benim belami versin ya..vallahi biktim
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Abi mesele şu; Aklınca laf soktuğunu zannedenlere yazdığın hisse hemen gidecekki senden iyisi olmasın. Hatta mümkünse endeks düşse bile her gün tavan tavan gidecek, hissenin varsa kötü yönlerini kesinlikle söylemeyeceksin. Yoksa sahte hesap olursun, mal pazarlıyor olursun, birilerinin adamı olursun. Kaç dakika konuştun bilmiyorum ama harcadığın zamana çok yazık etmişsin.

Boş ver takma kafana, bunlar ne ilk ne son. Seni bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir. Üstat arayan varsa da telegram gruplarına gitsin, bi Dünya üstad var. Üstelik yanında tuz getirmeyenlere ücretsiz tuz bile veriyorlar.

1998 yılından beri borsada, 2004'ten beri de hisse.net'teyim. O eski forum yazarları ile sabahlara kadar yaptığımız sohbetleri, analizleri, temel, teknik incelemeleri hatta geyik muhabbetlerimizi düşündükçe üzülüyor ve o günleri çok özlüyorum. Kimler geldi kimler geçti ve maalesef o günler bir daha gelmez.

Yeni trend pandemi/enflasyon borsacıları, pehh

Not: Lütfen tweeter adresime takip isteği göndermeyin, orada da tadımı kaçırmamak adına dostlarım harici takipçi kabul etmiyorum.

Hadin selametle
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Sabah konustuk telefonda ama silinmemis yazilar neyse iki satirda ben yazayim.
    Atara atar gideri gider )
    Ah Cengiz abi Ah )
    Çok günahımı aliyorsun bir kuzu çevirme bile ödeyemezsin borcunu
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Alllllaaaaaaaaahhhhhhj,

30-50-70-90-120-150 ler de bırada olmayan , yükselen hisseleri görünce son hız gelen felaket tella.ı chakır23+1 gelmişşşş.

Düşüo muyuz Çakır ? 😂😂😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Hiç bir platformda ben ustadim demedim..buralari bagimsiz forum sayfalari..herkes birbirinin kopyasi analiz ve yazilari paylasacak diyede bir kaide yok..adi ustunde <<forum>> diledigimi yazarim kimse ile bir alip vermedigim yok..yok yere canim sıkıldi moralim bozuldu...ses verir yazarsin feyk hesap olursun...ses cikarmaz yazmazsin canta olursun..allah benim belami versin ya..vallahi biktim
    Abi biz senden razıyız kurta ,kuşa yem etmeyiz seni bir işaret ver yeter ….Sen hiç tanımadığın kişilere bile karşılıksız yardım ettin yol gösterdin her zaman aklımızda dualarımızdasın emin ol ….Kedi ulaşamadığı yeri mundar edermiş o misal ….Senin ulaştığın yerlere onların hayalleri bile varamaz
    Saygılar ,hürmetler….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 224/252 İlkİlk ... 124174214222223224225226234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •