Sayfa 62/1002 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ulan Atatürke küfür eden herkesi sırtınızda talıyıp sonra dışarıda vatan millet sakarya demeniz kadar komik bir şey olmaz. İki sarhoş dendiğinde neredeydin. Yunan kazansın diyen adamın cenazesine koşuyorsunyz.
    Ayhan bey söyleneceği çok güzel söylemiş. Karanlığa dibe gömülen bir gemi, şahsen ben o gemide olamam.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Anıtkabiri eşek mezarı yapanlara tek kelime yok, sonra birlik beraberlik sittir git...
    Reha bey daha güzelini söylemiş yetişemedim.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ayvalığın en güzel ve yerleşime kapalı ormxnlık alanlarından biri dün gece yandı. Badavut-şeytan sofrası arasındaki alan da yaklaşık 80 hektar alan kül oldu syvalık halkı ve belediyesi alanı korumaya çalışır ama orman genel müdürlüğü ve büyükşehir ne yapacak izleyeceğim
    O büyük şehir başkanı da itiraza rağmen tekrar sayım yapılmadan seçilenlerden,sonuç belli bence,seneye o civarda nur topu gibi bir kaç otel ve villa zinciri şimdiden hayırlı olsun...

Katalitik egzos deliğinin dayanağı buydu, küfretmeyecem...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Noldu yahu her bir yere car car laf yetiştiren a.k. partisi dara mı düştü bir gazetenin başlığı ile koskoca dünya lideri var ya halleder.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Lozan'a aykırı olarak Yunanlıların silahlandırdığı adalara, Offshore Yunan şirketinden gemi kiralayarak tur düzenliyen Turizm Bakanımız varmış !!!

10'cu dakikadan itibaren

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Reha bey daha güzelini söylemiş yetişemedim.
    Yaş ve tecrübe farkı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Siz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilsiniz galiba ülkemizin cbaskanina yapılan hakaret için çok sevinmissiniz ilginç,içerde birbirimizi yesekde disari söz konusu olduğunda birlik olmalıyız.

y.t.degildir.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendine oy vermeyeniere pislikler , vatan hainleri diyen kişilere , bırak "sen ne yapıyorsun" demeyi , bilakis şak şak alkışlayanlarla , değil aynı milletten olmak , seninle aynı Allah a bile inanmam. Benim Allah ım da , milletim de başka.

Bana pislik diyen , kim olursa olsun kendi pislik oğlu pisliktir.

Sayfa 62/1002 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •