Sayfa 137/1002 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. DXY de yukarı düzeltme bitti görünüyor, uzunca bir süre aşağıya gibi, bu da altın tekrar 2250 lere atağa kalkacak anlamına gelebilir, USDTRY de de yine bir genişçe zaman düzeltmeye evrilebilir demek olabilir...öte yandan EURTRY de daha da yukarılar gündeme gelebilir, YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Askıdatablet yaptılar şimdi de

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tabletle eğitim olsaydı, millet eczane önünde kuyruk olurdu .

Daha ilkokuldaki bebelere tablet verme derdine düşeceklerine ( Genelde oyun oynuyorlar bu yaştakiler ) YKS de Türkiye 250. si olarak zekasını ispatlamış ergenlere burs versinler. Ama dertleri zeki insanların elinden tutmak olmadığı için 25 binlerden sosyoloji, ilahiyat kazananlara burs veriyorlar. Neyse konuştukça derdim büyüyor.

3. Malum FX işlemlerinde bugün 3 günlük faiz yükleme günü ...

Ayrıca her perşembe günü muhakak şapkadan bir şey çıkarıp tl e geçici bir rahatlama sağlanıyor... anlıta olsa 7.61'i vurduğunu gördük...

bu perşembe de fiili olan faiz yükeltilişii resmiyete döküldü.Bakalım pazartesinden itibaren bunun mevduat oranlarına bir yanısması olacak mı ?
    Vatandaş bu faizi beğenipde dolarını ,eurosunu veya altınını bozmaya yeltenecek mi ? Vatandaşın enflasyonu 20'li rakamlarda iken ...

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    İtalya İspanya güzel ama bizdeki bazı görgüsüz beyaz yakalının bir yıl boyunca deliler gibi çalışıp 3-5 gün insta pozu verip hava atmak için gittiği ülkeler olduğu için bu söylediğin ülkeler pek haz etmediğim ülkeler arasında.

Benzer şekilde Türkiye'de Çeşme şehrinden de haz etmem mesela... Görgüsüzlüğün başkentidir benim için Çeşme
    Arjantin, uruguay, Şili Avrupa ülkelerine 10 çeker.!!
    Ukrayna liviv hariç.!!
    Müzik eglence Deniz,yeme içme insanları hoş görülü sıcak kanlı.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Arjantin, uruguay, Şili Avrupa ülkelerine 10 çeker.!!
    Ukrayna liviv hariç.!!
    Müzik eglence Deniz,yeme içme insanları hoş görülü sıcak kanlı.!!
    Sizi bayağı rahatlamış görüyorum. Elimdeki soğanları dün satmıştım. Bu gece TL. ile uyuyacağız. Eğer yarın bu döviz saat 15 e kadar düşüşü sürdürürse beklerim. Ama kafayı kaldırırsa bu kez yen almayı düşünüyorum.

Bu başlıktan kaybolduğun anda tümünü satarım. Sizi sıkı takip edeceğim.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Tabletle eğitim olsaydı, millet eczane önünde kuyruk olurdu .

Daha ilkokuldaki bebelere tablet verme derdine düşeceklerine ( Genelde oyun oynuyorlar bu yaştakiler ) YKS de Türkiye 250. si olarak zekasını ispatlamış ergenlere burs versinler. Ama dertleri zeki insanların elinden tutmak olmadığı için 25 binlerden sosyoloji, ilahiyat kazananlara burs veriyorlar. Neyse konuştukça derdim büyüyor.
    Şu anda tablet, burstan daha önemli

Not: Ben burstan yanayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Şu anda tablet, burstan daha önemli

Not: Ben burstan yanayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şehirde her türlü imkana sahip olan çocuk okumayacaksa okumuyor. Misal ; komşum Milyarder müteahhit' in tek oğlu.. Özel okul, eve özel öğretmen, özel araçla gidiş-geliş ve benzeri. Çocuk ite kaka İzmirin en düşük puanlı Anadolu lisesine yerleşmişti. Aynı katta oturan tek emekli maaşlı ( uzman çavuş ) komşunun tek oğlu ise yağmurda fırtınada okula 2 km. yürüyerek, öğle yemeği için ekmek arası götürerek Bornova Anadolu Lisesini ( BAL ) kazanmıştı.

Aynı yıl Üniversite sınavına girdiler ; Müteahhit oğlu sadece 8 net çıkarmış ( 2 yıldır yerleşemedi ) , diğer çocuk Sebahatttin Zaim diye bir ünv. nin hukuk fakültesine burslu yerleşti. Yani , aile ilgisi, çocuğun hırsı önemli.

8. Kırsaldaki çocukların en zekileri Devlet parasız yatılı sınavları ile seçilirdi. Bu çocuklar üniversiteye hazırlanırdı. Diğerleri köyünde tarımla uğraşmaya devam ederdi. Şehirde kuru kalabalığa gerek olmazdı.

Sayfa 137/1002 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •