Sayfa 569/1002 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Tabiki çıkmaz rakamlar çakma olunca, dolar gayme A.A. oldu ama enflasyon 11.27 onun gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Birisi bana bunun şaka olduğunu söylesin, genç nüfusta işsizlik % 24.4 @#$!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Gözümden kaçan saydırılacak, başka birşey varsa söyleyin.

Ya da sonsuza dek susun, yok bu bunun için denmiyordu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

IBAN'dan sonra bu geldi, tasarruf hep bize emme itibardan tasarruf yok.

Not: Gıda ziyan eden birisi değilim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

IBAN'dan sonra bu geldi, tasarruf hep bize emme itibardan tasarruf yok.

Not: Gıda ziyan eden birisi değilim.
    Kaç lira ateşliyoruz

Nereden aklıma geldiyse, yok ayakkabı mağazası gezmiyor, kadının ayakkabıları onlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çanta çakmaymış, diploma?
    çantanın çakma olması 50.000 dolarlık olmasından daha trajik aslında
    bir c.başkanı eşinin marka haklarına saygı göstermeksizin çakma ürün kullanması rezillik..

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    hastane,saglik ve istanbul kovid konusuna istinaden birkac sey yazayim

baldizim,4 tane musterim , komsum , hammadde getiren 2 firmanin calisanlarinin % 80 i pozitif.sadece bu saydiklarim 200 kisi yapar.

anneme gecen sali kanser teshisi kondu.en son 2009 da bu olaylarin icine girmistim babam kansere yakalandiginda. ( 9 ay sonra vefat etmisti )

annemde meme,koltuk alti ve akciger de tumor mevcut.ve tamami erken evreymis doktorlarin dedigine gore.sans eseri bulundular.hicbir belirti olmadan.tabi durum boyle olunca oh ne guzel ozel hastanelerde kanser tedavisi gorur annem fazla harcamam olmaz diye dusundum..malum gecen yil bas bas bagirmislardi kanser hastalarina hersey ucretsiz diye..

sira ile aramaya basladim hastaneleri.1 tane ucretsiz islem yok..bakanin hastanesi medipolde de yok..en ufak islem 4-5 bin tl den basliyor. ( daha biyopsi olaylarindayiz )

gecen hafta pet.ct - 2 biyopsi icin medipol den 13 bin tl fiyat aldim.memorial vb hastanelerde sigorta gecmiyor bile..indirim yok yani sgk liya..

annem ssk okmeydaninin bitisiginde oturuyor.doktoruda orada zaten.adam ozel bir yere yonlendirdi.pet ct icin sadece 60 lira odedik.nasil oldu bu olay ancak ozelden anlatabilirim isteyen olursa...( orada ucretli hasta 4500 tl idi ) 2 biyopsiyi ssk okmeydaninda ucretsiz oldu docent tarafindan..

biz ki aman korona olur diye marketi bile ertelerken ise gitmezken malum hastaneye girip cikar olduk..mecburuz..

daha annemin onunde kemoterapi ,radyoterapi 2 ameliyat var..nasil olacak bilmiyorum.koah hastasi kendisi.yillardir gittigi doktoru pandemi bolumune aktarilmis.yerine gelen doktor koahlilara ben birkac test istiyorum diyor.onlari yaptiriyor annem ve bu tumorler cikiyor..yoksa eski doktor olsa nefes testi yapip yollayacakti herzaman ki gibi..

neyse uzatmayayim daha.arkadaslar sonucta ekonomi forumu.hepinizin 3-5 birikmisi var.tek diyecegim su ki ilk isiniz tamamlayici saglik sigortasi yaptirin.sadece yatarak hastaligi bile secseniz olur.inanin devlet hastaneleri ayri rezillik.ozele gitseniz bu tarz bi rahatsizlikta 1 araba parasi gider..

ben 20 kusur yildir her yil kapida yatan arabalara 5-6 bin tl kasko oduyorum.meger en buyuk kaskoyu kendi vucudumuza yapmamiz lazimmis.daha yaptirmadim ancak birkac gun icinde kesinlikle yaptiracagim.

devlet hastanesinde cogu bolum doktoru istifa etmis.sansa annemin bolumu cok sakin kimseler yok.ancak bi dahiliye,kardiyoloji vb hastasiysaniz devleti unutun..
    Çok geçmiş olsun.

Özel sağlık sigortalar için umarım kullanmak nasip olmaz ama limitleri iyi inceleyin ve hemen sunmazlar ama şimdiden 2 3 yıl sistemde kaldıktan sonra ömür boyu yenileme garantisinin sözünü şimdiden isteyin.

Sayfa 569/1002 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •