Sayfa 100/1002 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Korktuğumuz başımıza geldi.

O şey 7,69 oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Korktuğumuz başımıza geldi.

O şey 7,69 oldu
    "Unchartered area" fiyatlanıyor.
    hala müdahale gelmezse (swap,faiz, kredi anlaşması)
    OV hedef çanak formasyonu 9,30
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3. Forum ahalisi sucuk sosis,pastırma paylaşımlarınızı dikkatle takip ediyorum.
    Mesleğim olduğu için fazla ayrıntıya girip polemik yapma niyetim yok.
    Bizde meslekte ilk söylenen söz ;Kasap bıçağın burnu ile kazanır. Bu sözü istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz.forum gediklilerinden olan Moruk nickli arkadaş haklı ve mantıklı olarak pastırma tavsiyesinde bulunmuş Doğal ve kimyasal kullanılmayan kullanılsa bile yasal limitlerin altında kimyasal kullanılan endüstriyel ürün bulmanız hemen hemen imkansızdır.İstanbul'da fabrikasyon Sucuk pastırmada ilk sırada apikoğlu gelir diğerleri daha sonra gelir.Piyasadaki üreticilerin çoğu apikoğlu'ndan yetişmiştir.Saygılar..

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Korktuğumuz başımıza geldi.

O şey 7,69 oldu
    henüz 7.6969 olmadı olursa esas o zaman korkun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bende gördüm tam 7,6900 hayırlara mı? şerlere mi? nolcak bu işin sonu

6.  Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Forum ahalisi sucuk sosis,pastırma paylaşımlarınızı dikkatle takip ediyorum.
    Mesleğim olduğu için fazla ayrıntıya girip polemik yapma niyetim yok.
    Bizde meslekte ilk söylenen söz ;Kasap bıçağın burnu ile kazanır. Bu sözü istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz.forum gediklilerinden olan Moruk nickli arkadaş haklı ve mantıklı olarak pastırma tavsiyesinde bulunmuş Doğal ve kimyasal kullanılmayan kullanılsa bile yasal limitlerin altında kimyasal kullanılan endüstriyel ürün bulmanız hemen hemen imkansızdır.İstanbul'da fabrikasyon Sucuk pastırmada ilk sırada apikoğlu gelir diğerleri daha sonra gelir.Piyasadaki üreticilerin çoğu apikoğlu'ndan yetişmiştir.Saygılar..
    Bir zamanlar meşhur bir
    şarküterici vardı ADELA
    duruyor mu o hala
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    henüz 7.6969 olmadı olursa esas o zaman korkun
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Forumdan bir abimiz hediye getirdi, kendisi duymasında sizler duyun.

Bizim buradaki yerel bir mezbahanın sucukları, bunu 10 ile çarpıp 5'şe katlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 100/1002 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •