Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ya Alamanya için konuşuyoruz

Şurası da var ki , bizim sağlık görevlilerimize aşıyı ulaştırabilseler, görevlilerimiz yapar da , onlar ulaştırabilir mi , bu kısmı sakat.
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    2 ay sonra soracağım bakanlık rakamları 1 milyon kişi oldu mu diye öğrenci yaparmış..
    Ya sen mesajlarımı okumaya değil de bana giydirmeye odaklandın. senin gözün göz değil niyeti bozdun ellam.

2. Birkac ay once dolara 6.85 baraji kurmuslardi baraji bir ay süreyle gecemedi...
    Simdi ayni sekilde 7.85 baraji kurulmus gibi duruyor....
    Katardan taze mühimmat geldi onunla -hattı müdafaa- yapılıyor zaar...!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abi sen doktorsun, zorda kalsan açık kalp ameliyatı bile yaparsın.

Ama köylerde, düzenli iğnesi olan insan hergün ilçeye nasıl gelsin iğne için. Veriyor eşine sapla gitsin diyor .
    Öyle olsun demiyorum da yani spesifik bir şey degil . Hele iğnesiz şırıngalar uygulabiliyor olsa eli tutulan herkes yapar bence .

Düz mantık gidiyorum, bilgim yok.

Kendine iğne sapla tavsiyesi değildir.
    Dimitris kardeşim senle bir aşıyı beraber yapalım,ben eminim sen ondan sonra abi ben mongolmuyum ne diye başıma dikiliyorsun ben gerisini yaparım deyip yüz kişiyi aşılarsın,konuya uzak olan arkadaşlar için tekraren yazıyorum işin o kısmı sorun değil.Ama aşı gelir mi,kimler listede olur biz o aşıya ulaşabilirmiyiz,çin aşısı başarılımıdır onlar ayrı konu.

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ya sen mesajlarımı okumaya değil de bana giydirmeye odaklandın. senin gözün göz değil niyeti bozdun ellam.
    Ne derse he de, onu ikna edemen..

5. yeni başlık açtım , buradan devam edelim ...

https://bit.ly/3fYq5w5
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Dimitris kardeşim senle bir aşıyı beraber yapalım,ben eminim sen ondan sonra abi ben mongolmuyum ne diye başıma dikiliyorsun ben gerisini yaparım deyip yüz kişiyi aşılarsın,konuya uzak olan arkadaşlar için tekraren yazıyorum işin o kısmı sorun değil.Ama aşı gelir mi,kimler listede olur biz o aşıya ulaşabilirmiyiz,çin aşısı başarılımıdır onlar ayrı konu.
    Doğru diyorsun abi . Topla üç beş yüz kişiyi yarım saatlik bir seminerle hepsi aşıcı olur .

Aşı yapmak mesele değil ama aşıya ulaşmak /ulaştırmak mesele. Ve o kısımda hiç umudum yok açıkçası.

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum. Bu hükümetin devalüasyon yapma ihtimali var mı? Ya da bunu yapmak ne kadar mantıklı?
    Sayın Adanalı,hali hazırda veriler doğru olmadığı için gerçek rakamları göremesek de paramız her gün azar azar devalue oluyor,2018 ağustosundaki gibi sert devaluasyon olur mu? onu,pandeminin bırakacağı mali ve sosyal hasar, yeni ABD hükümeti ve AB ülkelerinin tutumu belirler diye düşünüyorum....

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ne derse he de, onu ikna edemen..
    Yok yav, boş beleş bir insan değildir de eşref saatine denk geldik galiba.

Sen Kanada 'ya git aşı ol gel abi , burada ışık yok gibi çok zayıf.

Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •