Sayfa 1002/1002 İlkİlk ... 2502902952992100010011002
Arama sonucu : 8016 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Aşı illa şırınga ile mi olmalı, yani damla veya fısfıs şeklinde olamaz mı acaba, tıp tekniği açısından iğne zorunluluk mu?
    fitil ile rektal yoldan bile olur da , işe yarar mı meçhul....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    söyleyin;imkansız..pfizzerin aşısı dolaptan çıkınca 6 saat dayanacakmış;arkadaşlar il merkezinden 6 saattte zor ulaşılan bir sürü belde var ülkemizde ayrıca çok eğitimli toplum olduğumuz için o gittiğin yerde milleti toplayacak,ikna edecek ve aşılayacaksın,tekrar üzerine basarak söylüyorum:Bir aşı %100 etkili olsa dahi soğuk zincir bozulursa etkisi:0- bildiğin sıfır...

Bence aşı;en az yan etkiyle,en dayanıklı ve sürü bağışıklığına en katkılı olandır..
    Thermoking var araç onları kullanırlar sanırım

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    5.502 ağır hasta 193 ölüme rağmen ağır hastq sayısı ölü sayısından fazla artmış bir günde neredeyse 400 ağır hasta buda ilerideki günlerde resmi günlük ölü sayısının 400 olacqğını gösteriyor
    Yavaş yavaş, alıştıra alıştıra.
    Sayılarla oynamanın "ustalık" zamanındalar.
    Gerçek sayılar kayıtlarda.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hemen her aile hekimine kayıtlı ortalama 3000 hasta vardır.Bir asm de ortalama 3 hekim olsa 10 bin kişi aşılanacak demektir.3 doktor ebeler hemşireler sağlık memurları bir asm de ortalama aşı yapacak 19 kişi olsa adam başı bin aşı düşer.Bir aşının işlem süresini de yazdım Bu aşıların yapılması asla sorun olmaz.
    Şu hesabı anlamadım. Hastalığı durdurmak için %70 aşılanmalı diyorlar. Aşı %70 etkili ise %100’ü mü aşılamak gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

2 hafta önce aciklanan tedbirler pek ise yaramamış gibi ..
    Bugün haberlerde vardı. Olumlu sonuç vermiş. Acil servisleri yükü hemen azalmış.

O egeli ben değilim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,825
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bugün haberlerde vardı. Olumlu sonuç vermiş. Acil servisleri yükü hemen azalmış.

Sadece İstanbul'da 199 kişi salgın hastalıktan ölmüş, bunlar halen ısrarla yalana devam ediyoR...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

Ağır hasta sayısı artmış ve yoğun bakımlara alınamayan ağır hastaların bir kısmı eve yollanmak zorunda kalıyormuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 1002/1002 İlkİlk ... 2502902952992100010011002

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •