Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. bu arada salamda sucukta jambonda sosiste falan filan gibi das ist şarküterie ürünlerinde , nitrit nitrat cart curt gibi koruyucu kullanmayan katkısız üretim yapan butik markalar da var .... salamında sucuğunda sosisinde katkı yok ... ama sosisi normal sosis değil yani bildiğin et , .... Heeee günaydın kasapta da vardı öyle sosis de günaydın'ın bostancı şubesinde kasada duran bi amca vardı , ağzını bıçak açmazdı ne bir selam ne bi şey ahahhaa hala orada mı o ya , seneler senelerrr hatıralar ne de çabuk geçiyormuş zaman , ya hamza sana kalan ne oldu bu hayattan, bakiyen nedir aslanım...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Ustteki ukraiyna sucuklari ucagi

Asagida taxi yapan Rutin reyisin ucagi

Muhtemelen abd ab ye filan

Bunlara baton sucuk goturuyo
    Tadimlik

Hahaha

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Bir zamanlar meşhur bir
    şarküterici vardı ADELA
    duruyor mu o hala
    Kapandığını biliyorum.Sahiplerinin de ne işle iştigal ettiklerini takip etmedim.

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    bu arada salamsa sucukta sosiste falan filan gibi das ist şarküterie ürünlerinde , nitrit nitrat cart curt gibi koruyucu kullanmayan katkısız üretim yapan butik markalar da var .... salamında sucuğunda sosisinde katkı yok ... ama sosisi normal sosis değil yani bildiğin et , .... Heeee günaydın kasapta da vardı öyle sosis de günaydın'ın bostancı şubesinde kasada duran bi amca vardı , ağzını bıçak açmazdı ne bir selam ne bi şey ahahhaa hala orada mı o ya , seneler senelerrr hatıralar ne de çabuk geçiyormuş zaman , ya hamza sana kalan ne oldu bu hayattan bakiyen nedir aslanım...
    Salam sosis,jambon,Sucuk,gibi buhar ,haşlama yöntemi ile olgunlaştırılan ürünler bakın Pembemsi renkte ise kesin e250 kodlu katkı maddesi mutlaka vardır.katılmadı ise gri (kül)renk alır ki kimse de o renkteki bir sosisi yemek istemez.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku

Tadimlik

Hahaha
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Yine yanlış başlığa dalmışım, dolar gayme topigi deye daldım, meğer forumun şarküteri baslıgıymış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku

Tadimlik

Hahaha
    Oldurecen bizi gulmekten.

Bu ne kalite espri..

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku