Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu Amiral, Doc.Dr. ayni zamanda.

Mavi Vatan sozunu dilimize kazandiran Hoca.

Ben anlattiklarinda, bir tutarsizlik gormedim, Doktoranin ne kadar zor bir calisma oldugunu iyi bilirim.
    üstadım isterse ordinaryus olsun kuyu açılmadan rezerv anlaşılmaz tutarsızlık değil petrol konusunda inandığı kaynakta atmayson var

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    önümüzdeki ay pandemi iyice artacak çevremde bu aralar çok covid vakası duyuyorum. arkadaşlardan covid olanlar var üstelik henüz soğuklar başlamadı. Hani sıcaklarda azalıyordu ya ondan ötürü diyorum. kasım aralık gibi ekonomi iyice cort olacak vatandaşın vay haline herşeye zam gelecek zam yağmuru başlayacak zaten varda dolu yağacak. gıda fiyatları artacak da artacak doğalgaz elektrik su faturaları da aynen..
    D vitamini büyük bir savunma silahı. kışın işimiz zor apartmanda da var artık. halka daralıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    D vitamini büyük bir savunma silahı. kışın işimiz zor apartmanda da var artık. halka daralıyor.
    vitamin komplex kullanmak daha faydalı olur sanırım aynı şeyi vit C için de söylüyorlardı

Hem d hem c kullanın b12 yide ihmal etmeyin eşim 5 aydır d kullanıyordu birde vitamin alıyordu. Hergün en az 1 limon yiyordu. Bu kadar rahat geçirme sebebi buda olabilir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    vitamin komplex kullanmak daha faydalı olur sanırım aynı şeyi vit C için de söylüyorlardı
    C'de alıyorum D'de bileni yok, bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    C'de alıyorum D'de bileni yok, bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete...
    işte üstadım sonuçta bunlar bina malzemesi gibi tuğla çok çimento az olmamalı o yuzden komplex alınınca bazıları eksik kalmış olmaz kanımca

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    işte üstadım sonuçta bunlar bina malzemesi gibi tuğla çok çimento az olmamalı o yuzden komplex alınınca bazıları eksik kalmış olmaz kanımca
    Vitamin kompleksi değil efendim ayrı ayrı, C vitamini ağızda eritiliyor, D vitamini ise suda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Usd / try 7,4750

Bu ara trafik cezalarında bir artış olucak gibi , ben 1 adet yedim emme delil yetersizliği diye mahkemeye gidecek olsam işimden olacağım. Mahkemeler de zaten beni bekliyordu gelse diye .
    Sarımsak , sirke , limon iyi dediler devam edelim mi? kurtarırmıyız acaba?

Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •