Sayfa 153/1002 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Seçimlerin hala yapılabiliyor olması bile bi lütuf bu kafalarla
    yakında onlarda "büyük bir engel" olarak görülüp kurtulunur uçan kaçan Türkiye masalıyla...

Parlamenter sistem engeldi, yargı bağımsızlığı engeldi, demokratik protesto hakkını kullanan sivil halk engeldi, muhalefet yapabilen basın engeldi, sözünü esirgemeyen vatansever asker engeldi, engel oğlu engel. onlara göre onların işine gelmeyen herşey engel bu ülkede. hatta artık direkt fetöcü ve terörist

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Istanbul Belediye Baskanlik secimi neydi o halde.

Begenmedim yeniden.

Bir kez de genel secimde yapmisti.

2023 te secim olacak, beyefendi begenirse, gidecek.

Inanan var mi ?

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 Puanla % 10 düşüş, gerçeklikten biraz uzak gördüm sizi...
    Ben 10 puan bekliyordum 6.85 alabilmek için

Hayal kırıklığı oldu

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

400 puan olsa ülkeye dolar mı yağacak yok wkonomimi düzelecek yok
    Adamlara sorsan hergün 7 bekliyorlar. Az zorlasan 6.80 diyenide 6.40 diyenide var bunların ağababası dolar 4 ü mü 5 imi geçerse suratıma tükürün dedi. Tükürüğe değmez adam
    Ama gerekçesini sorsan hiçbiri diyemez
    7 ye düşsse dolar mı alacaktır hiç sanmıyorum
    sadece topikte gereksiz gerilim yaratma şanslarını deniyorlar2 gündür sırayla biri sallıyor
    Çoğunun dolar alacak paraları oldupu bile şüpheli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Hükümete teşekkür edin. Eskiden lüks kahve ve fast food bu kadar yoktu! Artık her yerde var!

Starbucks in en çok olduğu 2. ülkeyiz! Ekonomist Mahfi Eğilmez nedenini açıkladı: Kısmen gösteriş, kısmen züppe etkisi

Starbucks’ın dünyada en çok olduğu 2. ülkeyiz!
    Türkiye’nin notu Tanzanya seviyesine indirilmişken Avrupa’da en çok Starbucks dükkanı olan ikinci ülke olmamızın ardında sosyo-ekonomik bir analiz yatıyor.

http://m.patronlardunyasi.com/defaul...haberid=240823

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bir önceki seçimi i.melih kaybetmişti gece yarısından sonra bir operasyon gerçekleşt, ve iş bittiydi
    kağıthanede akların partilileri yargılanıp içeri girdi seçim sandıklarında usulsüzlük yapmaktan..

Abi şansımı denedim bu iş ciddi ise bir kaç gün, ah 6,85'ten alamadımcılar alır sonrasında düşüş devam ederse alırım diye düşündüm. Olmadı çok önemli değil mevduat faizleri topiğine bakmayalı uzun süre oldu.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben 10 puan bekliyordum 6.85 alabilmek için

Hayal kırıklığı oldu

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Sizin market sepetine bakınca 6,5'tan alırsınız diye düşündüm.

Seçim olursa a.k. partisine verelim diyen muhalifler var. Gerekçe ise yazık bu kadar yağma talandan sonra gelecek kişilere deyip verelim a.k. partisinin ellerinde patlasın diyorlar. Sanırım insanların psikoloji aşırı derecede bozuldu. Usd try 7.6642

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 153/1002 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •