Sayfa 16/1002 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,464
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Libya'da bizimkilerin desteklediği Sarrac'ın istifa ettiğine dair haberler dolaşıyor. Yakında "Sarrac bizi kandırdı" söylemleri başlar herhalde...
    Sanki bunlar bilmiyor,açmışlar bir yelken,yellen,yavrum yellen,karaya oturana kadar devam,onların çok umurunda sanki Türkiye,tek dertleri canlarını kurtarmak,kurtarmak içinde çareler arıyorlar,yine giydirdiler anayasa mahkemesine,guya gözdağı veriyorlar,zaten ülkede çıngar çıkarsa hakimler baş rol oynar,iş tek davaya bakar,örnekmi,İtalyada tek savcı mafyayı çökertti,ülkemizde neden olmasın,temennim o yönde.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hiç bir zaman ipin ucunu tutamadılar ki kaçırsınlar, Alamanya ve Fransa bile tekrar pik yapıyor, Çin 1. biz 2. rakamları maniple etmekte...

Virüs artık kapı komşumuzda veya çevremizdekilerde, emme 1.673 vaka yerseniz hesabı...
    Ulu Hakan , sayılara itiraz edenler bir bildiği varsa açıklasın diyor ama açıklayanları kimse şeyine takmıyor.

Benim iki gündür aklıma gelen şey şu :

Dediklerine göre Wuhan 'da bir stajyer hanım kızımız virüsü aldı, sonra sevgilisiyle cima eylerken dağıttı.

İki ay içinde taaaa Çin 'den yaşadığım şehre kadar ulaşan virüs, 7 ayda bana ulaşamadı mı yani . Bırak ulaşmayı içimden kaç defa geçmiştir.

Mart 'a konuştuklarımızı hatırlıyorum; kağıtta şu kadar yaşar, metalde bu kadar yaşar, viral yük falan filan . Kaçış imkansızdı.

Bu kadar yetenekli bir virüs bunca zaman bana ulaşamadıysa bir terslik var .

Kendimi böyle rahatlatıyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    halk tv izleyin
    Bekçi olayı mı?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    arkadaşın babasına 10 gün önce covid teşhisi kondu kalpte rahatsızlığı varmış covid yüzünden muayeneye gidememiş
    5 gün önce hastaneye yatırdılar dün akşam vefat etmiş
    cenazeye sadece 4 kişi alıyorlar oda özel kıyafetle
    yarın köyde gömecekler
    kızın öğretmeni vardı özel derse geliyordu hanımda covid çıkınca 2 hafta ara verdik derslere
    dün arada derse gittiği evdeki çocuk covitmii semptomsuz
    buda test yaptırmış oda covid olmuş
    ziraatin cebeci tarafında bi şubesinde covid çıkmış tüm şube bugün test olmaya gitmiş
    banka özel hastane ile anlaşmalı
    oraya giden arkadaş
    acayip bi kuyruk var en az ziraatın 6 şubesinin tüm personeli kuyrukta bekliyor her şubede bi covitli çıkmış.
    ptt den arkadaş arada genel müdürlükte aynı katta 3 farklı odada arkadaşlarında covid çıkmış tüm akt test olmak istemiş
    semptom yoksa olmaz demişler
    herkese 250-350 arası para verip özelde yaptırmaya gitmiş
    angarada çember sürekli daralıyor 3 aya kalmaz herkes bi tur covid olmuş olur
    Başkan bu virus gecen aylarda zirve yaparken sayilar kacti? bir ara yanlis hatırlamıyorsam gunluk 2000 üzerinde vaka aciklaniyordu, olu sayisi da 100'u geçmişti, sonra ne olduysa yaz aylari geldi vaka sayilari dustu ama simdi bizim memlekette bakiyorum isyerinde sağda solda tanidik bir suru hasta veya temasli ilk baslangicta bu hastalik bizim cevremizde yoktu ve ulke genelinde aciklanan vaka sayisi daha fazlaydi simdi çevremizde duydugum bir suru ölen var vakalar var ve hastaligin ilk ciktigi donemki kadar ulke genelinde vaka ve ölüm yok.

Günaydın, ekonomiden , sağlığa hemen her konuda gösterilen ile gerçekler bambaşka. Reis ekonomi pik yaptı diyor, gavur ve hain derecelendirme kuruluş durumunuz nanay diyor. Sağlık bakanı vaaz eder gibi konuşuyor, doktorların istifa haberlerini izliyorum sosyal medyadan. Bu kış çetin geçecek belli.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dün borsada Turkcell e ani çakış sebebi bu. Haber erken sızmış.

Rating Action: Moody's downgrades 13 Turkish banks; outlooks remain negative
    https://www.moodys.com/research/Mood...ive--PR_432216

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dün borsada Turkcell e ani çakış sebebi bu. Haber erken sızmış.

Rating Action: Moody's downgrades 13 Turkish banks; outlooks remain negative
    https://www.moodys.com/research/Mood...ive--PR_432216
    Bankaların notu düşüyor. Bankalara değil Türkcell’e çakıyorlar diyorsunuz.
    Bu olumlu haberle bankalar tavan olur bugün artık.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bankaların notu düşüyor. Bankalara değil Türkcell’e çakıyorlar diyorsunuz.
    Bu olumlu haberle bankalar tavan olur bugün artık.
    Bankaları satmak akıllarına gelmiyor ilgisi olmayan hisseyi satıyorlar o zaman bugün de bim ASELSAN Ereğli vs satarlar mı acaba

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 16/1002 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •