Sayfa 204/1002 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    eğer toprakta çalışan bir yurttaş ise , en son ne zaman tetanoz aşısı yaptırmış ? son bir hafta içinde herhangi bir yerinde çizik yara olmuş mu ?
    Bugün arkadaşlarla sohbet ederken senin lafın geçmişti. Bir abi böyle diyor demiştim. Ressam abiyi bilmem ama ben yaptıracağım.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ben genel bir ifadeden bahsediyorum ... lütfen tıp dergisindeki kontrol edilmiş yayınları , klinik araştırma makalelerini okuyunuz ... hayali yazmıyorum. vüjüdü aç bırakmak diye ararsanız ... bi deri bi kemik kalana kadar hastayken bi şey yiyip içmemekten bahsetmiyorum ... vüjüdü aç bırakınca bir müddet , hestalıkla savaşta avantaj yakalıyorsunuz...
    intermittent fasting diyor gavurlar. kısaca IF.. faideli bir şey. tabi becerebilene.

merak edenler için..

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dün rahatsızlıklarım sebebiyle özelde test yaptırmıştım. Bugün öğlen Negatif diye aradılar . Ama tüm kemiklerim sızlıyor. Nefes almakta zorlanıyorum. Birazdan hastaneye götürecekler. Gidipte dönememek var. Hepinizi seviyorum. Hakkınızı helal ediniz. Kendinize iyi bakın.
    Cok gecmis olsun, o kadar panik yapmayin, atlatirsiniz inanıyorum.

4. takılmayın böyle işlere bütün iş genetik mirasa bakar..
    40-50 yıl sigara veya içki tüketip.. karaciğerinde akciğerinde sorun olmayan adamlar var..
    eskiler bünyesi kuvvetli der geçerlerdi..

gece yatarken 2 bira patates kızarması götürüp.. üstüne makarna yedikten sonra yatan adamım..
    60 kiloyu geçemiyorum..genetik..bütün sülale zayıf..

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bugün arkadaşlarla sohbet ederken senin lafın geçmişti. Bir abi böyle diyor demiştim. Ressam abiyi bilmem ama ben yaptıracağım.
    sadece nemli toprağa değip , elindeki bi çizikten açık minik bi yaradan tetanoz olup terk-i diyar eyleyenler var... yani cismani alemden ara durak berzah alemine yolculuk edenler...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    takılmayın böyle işlere bütün iş genetik mirasa bakar..
    40-50 yıl sigara veya içki tüketip.. karaciğerinde akciğerinde sorun olmayan adamlar var..
    eskiler bünyesi kuvvetli der geçerlerdi..

gece yatarken 2 bira patates kızarması götürüp.. üstüne makarna yedikten sonra yatan adamım..
    60 kiloyu geçemiyorum..genetik..bütün sülale zayıf..
    damarlara bakmak gerekir .... dıştan sırım gibi olursun da bakalım genetiğin damarlarını da genç bırakmış mı ....

kardeşlerin yanında mı şu an
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

7. Gülleri kış için budarken dikeni battı Buda olur mu ki

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Gülleri kış için budarken dikeni battı Buda olur mu ki

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    gülün dikeni toprağın altında mıydı ? ayrıca ne zaman battı ? batar batmaz suyla sabunla yıkanır , öksijenli sü dökülür o bölgede kan bi kez görüktü ise ilk önce kanatılır sönra dediklerim yapılır herhalde döktorlar daha iyi bilir ... ne zaman battı diken ?

batar batmaz deyince aklıma çakar çakmaz çakan çakmak geldi....
    bir zamanlar gazetelere tam saife ilan verirler idü , oklarla tokai çakmağın orasını burasını anlatırlardı , kült marka idi kült reklamlar idi....... sultanahmet yada tahtakale kökenli azmüsebat çelik sanayii nin mamülü idi tokai ... gerçi japon markası idi ...
    o zamanlar hayat bir başka güzel idi... erotikten hallice günlük gazeteleri , otobüste okur idik. hayaat normal , deniz kum güzel , yaşanan anlar hisli , kızlar sahici idi...

süha özgerminin çapkınlık anıları serisini gazetede okuya okuya zamparalıkta master yapan bir nesil vardı be ...

Sayfa 204/1002 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •