Sayfa 3/1002 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6.80 sonra 7 sonra 7.20 şimdide 7.50 de savaş var her savaşın sonunda merkesin rezervleri erirken kamu bankalarının açığı artıyor. Makul kur neresi ise oraya kadar salsınlar ama bunlar önce 7.20 makul kurmuş gibi davranıp orada mücadele ettiler şimdide 7.50 de diyin ki makul kur şudur oraya kadar piyasaya dokunmayın orada müdahale edin ucuza dolar satmayın.
    Makul kur misal şu ankinin 2 katıysa ?

Usd / Try 7,4937
    Günaydın , iyi ve sağlıklı haftalar herkese.

3. .
    .
    giderayak şuraya bi resim bırakalım zamanda izimiz kalsın , beni de hatırlayınız...

gençlik başımda duman
    ilk aşkım ilk heyecan
    kovaladıkça kaçan
    ateşböceğim misin ?

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. https://www.gercekgundem.com/ekonomi...cilik-ilanlari

Muhalif twıt atanı 15 dk. da bulup 1 saat içinde enseleyenler, her nedense bu ve benzeri ilanları tüm otobüs duraklarında - metro istasyonlarında asılı olduğu halde görmüyorlar.

belki de amaç daha çok mağduriyet...... gerçi bu çağda artık bu tip ilanlara itibar edene de acımamak lazımya..

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun profil sayfanıza gerekenleri yazdım.
    Başkanım,yenge hanımın ayağında morarmalar var demiştin,sadece coraspirin yeterli oluyor mu kanı sulandırmak için?xerato veya cleksane türü ilaç vermediler mi? çünkü benim hiç bir bilinen rahatsızlığım yok sizinle aynı yaş gurubundayım,günlük 100 lük coraspirin kullanıyorum,belki dozaj farklıdır?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Makul kur misal şu ankinin 2 katıysa ?
    8 e kadar makuldür herhalde 2 jatı olacaksa zaten mb herşeyi yaksa kurtaramaz ama mesela 8 e kadar dokunmasa oralarda müdahale etse %6 daha pahalıya satar doalrları
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Saolun Allah herkesin yardımcısı olsun
    Geçmiş olsun,sanırım sürü bulaş modeline geçtik,bizi yöneten kıymetlilerimiz hariç....

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Başkanım,yenge hanımın ayağında morarmalar var demiştin,sadece coraspirin yeterli oluyor mu kanı sulandırmak için?xerato veya cleksane türü ilaç vermediler mi? çünkü benim hiç bir bilinen rahatsızlığım yok sizinle aynı yaş gurubundayım,günlük 100 lük coraspirin kullanıyorum,belki dozaj farklıdır?
    yok doktorlar vermiyor. Biz kendimiz kullanıyoruz faydası oldu ama bide varis için damar genişletici bir şey vardı 2 sii ile iyi geldi. Bugün izalasyonun sonu 2-3gün sonra bi test daha yaptırırız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 3/1002 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •