Sayfa 38/1002 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kamu bankaları en az $500 milyon sattı... Bloomberg
    Sadece günü kurtarmış.!!
    Vatandaşın parasıyla.!!!
    Dökme (taşıma) su ile degirmen dönmez.!!
    Atasözü.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Şahsen benim beklediğim ve umudum olan Sn.Bahçeli ' nin '' Döviz alıp satanlar ..... vb'' diye bir bağlığıdır. O zaman bütün ahali fellik fellik kaçacak delik ararız !! Henüz ses çıkmadığına göre daha kırmızı bölgeye gelmemişiz demektir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kamu bankaları en az $500 milyon sattı... Bloomberg
    Başkanım bu memleketin dış ticaret açıgı deye bir seyi var, 25 milyar dolar gayme olan turizm geliri olsun olsun 5 milyar dolar gaymeye düşmüştür, bu para nereden gelecek?

Velhasıl değil 500 milyon, 5 milyar dolar gayme satsalar bilem bile, bu döt dikiş tutmaz...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Bu döviz ve kıymetli maden alımındaki, ve arbitrajdaki her işlemde ek %1 vergi olayı yüzünden Türkiye den çok fazla büyük yatırımcı tüydü. Dövizdeki son zamanlardaki hızlı artışı tamamen buna bağlıyorum.

IBN HALDUN bu konuda binlerce sene evvel yazmış çizmiş. Vergiyi çok arttırırsan vergi toplayamazsın!

Dindarım Müslümanım Şeriatçıyım diyen lavukların IBN HALDUN un öğretilerini okuyup anlamaması büyük bir tezat ve ahmaklık!

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Şahsen benim beklediğim ve umudum olan Sn.Bahçeli ' nin '' Döviz alıp satanlar ..... vb'' diye bir bağlığıdır. O zaman bütün ahali fellik fellik kaçacak delik ararız !! Henüz ses çıkmadığına göre daha kırmızı bölgeye gelmemişiz demektir.

Ohooo... Biz 3 kuruş para gelsin deye, Formula 1'de 100 bin kişi toplayacağız...

Aklımız bassaydı, top depiştirme maçlarını bilem bile seyircili oynatırdık, o kadarını dötümüz yemedi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkanım bu memleketin dış ticaret açıgı deye bir seyi var, 25 milyar dolar gayme olan turizm geliri olsun olsun 5 milyar dolar gaymeye düşmüştür, bu para nereden gelecek?

Velhasıl değil 500 milyon, 5 milyar dolar gayme satsalar bilem bile, bu döt dikiş tutmaz...
    Yüzlerce turist kafilesi görüyorum her gün sokakta .

Para harcarlar mı bilemem ama

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahanda tam tahmin ettiğim gibim, 50 milyon dolar gayme bekleniyormuş...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yüzlerce turist kafilesi görüyorum her gün sokakta .

Para harcarlar mı bilemem ama

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En çok para harcayan Alamanlarmış, gelenler Rus bilmiyorum belki de dötü b.klu arapta vardır, fakat 50 milyon turist falan gelmez o iş hayal oldu.

Not: Turizm gelirini 25 milyon dolar gayme olarak biliyordum, meger 35 milyar dolar gaymeymiş, velhasıl dötteki dona baya büyük yama lâzım...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 38/1002 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •