Sayfa 415/1002 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. ailesinde akciger kanseri gecmisi - tecrubesi olan var mi ? belki bi doktor vs onerirsiniz.
    annem icin soruyorum.
    istanbulda ikamet etmekteyim

2. Grip aşısı bulabilirim nereden hiçbir yerde yok

Glakso simit kleyn yollamayacak mı acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ailesinde akciger kanseri gecmisi - tecrubesi olan var mi ? belki bi doktor vs onerirsiniz.
    annem icin soruyorum.
    Bir abi adapazarında kardeşini tedavi ettirdi. İmmün tedavide uygulamışlar. Bilgi istersen sorarım yarın...

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Grip aşısı bulabilirim nereden hiçbir yerde yok

Glakso simit kleyn yollamayacak mı acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kardeş yanlış geldin galiba
    Korona aşısı mi gırip mi

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ailesinde akciger kanseri gecmisi - tecrubesi olan var mi ? belki bi doktor vs onerirsiniz.
    annem icin soruyorum.
    Geçmiş olsun. Validenize şifalar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    annem icin soruyorum.
    Geçmiş olsun,annenize acil şifalar olsun....

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    annem icin soruyorum.
    Sn sugosu annenize geçmiş olsun.Akciğer kanserinde tüm kanserlerde olduğu gibi evresi önemli.Anneniz hangi evrede.Bir tanıdık okan üniversitesinde tedavi oldu,evre 4 olduğundan pek bir şey yapılamadı vefat etti ama hastaneden memnundu.Erken evrede lobektomi gibi cerrahi yollarla kanserli dokunun alınması gerekiyor.Evresine göre ve yapılacak testlere göre uygunsa immunoterapi öneriliyor.Şu anda immunuterapi uygun hastalarda nerdeyse ilk seçenek olmuş,çok başarılı olduğu söylenmişti.Bizim hastamız immunoterapiye uygun bulunmamıştı.Kemoterapi ve radyoterapi de faydalı ama en önemli nokta hangi evrede olduğu ve kanserin türü ,akciğer kanserlerinin de tipleri var,annenizin kanseri evre ve tür olarak hangisi.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn sugosu annenize geçmiş olsun.Akciğer kanserinde tüm kanserlerde olduğu gibi evresi önemli.Anneniz hangi evrede.Bir tanıdık okan üniversitesinde tedavi oldu,evre 4 olduğundan pek bir şey yapılamadı vefat etti ama hastaneden memnundu.Erken evrede lobektomi gibi cerrahi yollarla kanserli dokunun alınması gerekiyor.Evresine göre ve yapılacak testlere göre uygunsa immunoterapi öneriliyor.Şu anda immunuterapi uygun hastalarda nerdeyse ilk seçenek olmuş,çok başarılı olduğu söylenmişti.Bizim hastamız immunoterapiye uygun bulunmamıştı.Kemoterapi ve radyoterapi de faydalı ama en önemli nokta hangi evrede olduğu ve kanserin türü ,akciğer kanserlerinin de tipleri var,annenizin kanseri evre ve tür olarak hangisi.
    yarin pet cekilip ne olup olmadigi anlasilacak.annemde hicbir sorun yokken oylesine baska bir sorundan cekilen rontgende doktor gordu.2 cm capinda bir kitle mevcut.

Sayfa 415/1002 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •