Special Days Image
Sayfa 419/1002 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Almanya bizin kıskanıyor

Çinli batarya üreticisi Farasis, yerli otomobil geliştiren Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ile anlaştıklarını duyurdu. Anlaşmaya göre, TOGG'un geliştirdiği elektrikli araçlarda kullanılacak lityum-iyon bataryalarını Farasis tedarik edecek.
    Farasis'in Almanya sorumlusu Sebastian Wolf, Alman haber ajansı dpa'ya yaptığı açıklamada batarya hücrelerinin Almanya Bitterfeld'deki fabrikada üretileceğini ifade etti.

https://m.dw.com/tr/togg-batarya-üre...ştı/a-55333541

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Almanya bizin kıskanıyor

Çinli batarya üreticisi Farasis, yerli otomobil geliştiren Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ile anlaştıklarını duyurdu. Anlaşmaya göre, TOGG'un geliştirdiği elektrikli araçlarda kullanılacak lityum-iyon bataryalarını Farasis tedarik edecek.
    Farasis'in Almanya sorumlusu Sebastian Wolf, Alman haber ajansı dpa'ya yaptığı açıklamada batarya hücrelerinin Almanya Bitterfeld'deki fabrikada üretileceğini ifade etti.

https://m.dw.com/tr/togg-batarya-üre...ştı/a-55333541

Şimdi bu araba yerli ve milli mi? yoksa Çinli mi?

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Hristiyanları da ümmetten sayarsak, araç harbi ümmetçi

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,880
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ailesinde akciger kanseri gecmisi - tecrubesi olan var mi ? belki bi doktor vs onerirsiniz.
    annem icin soruyorum.
    istanbulda ikamet etmekteyim
    Geçmiş olsun Sn Sugosu82, annenize acil şifalar dilerim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Yahu benim kızdığım bataryanın nereden alındığı değil, car car % 100 yerli ve milli deye propaganda yapılması ve koyunların buna inanması.

Motor Fransadan alınabilir, pil Almanyadan gelir bunlar normal şeyler, Mercedes Pininfarinaya model cizdiriyor örneğin.

Yerli ve milli tank hizmette, uçağımız göklerde naaa.. göklerde AMK, dün TV'de Rolls Royce jet motor fabrikasını gördüm dibim düştü.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Motor ve batarya almanyadan gelecek. Kalanları göreceğiz. Sorun bunlarda değil. Otomobilin pazarlanma şeklinde yerli milli demeye gerek var mıydı.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu benim kızdığım bataryanın nereden alındığı değil, car car % 100 yerli ve milli deye propaganda yapılması ve koyunların buna inanması.

Motor Fransadan alınabilir, pil Almanyadan gelir bunlar normal şeyler, Mercedes Pininfarinaya model cizdiriyor örneğin.

Yerli ve milli tank hizmette, uçağımız göklerde naaa.. göklerde AMK, dün TV'de Rolls Royce jet motor fabrikasını gördüm dibim düştü.
    Vw belgeselinde adamlar pres makinalarının karşısına mikrofon koymuşlar. Oradan preste arıza veya problem olduğunda sesten anlama peşindeler. Bir şey üretmek sadece üretmek değil, ürünün ötesinde üretim tekniği ve süreçleride önemli, bunlar bir günde olacak şeyler değil ya hayvan gibi sermayen olacak yada bolca zamanın

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Vw belgeselinde adamlar pres makinalarının karşısına mikrofon koymuşlar. Oradan preste arıza veya problem olduğunda sesten anlama peşindeler. Bir şey üretmek sadece üretmek değil, ürünün ötesinde üretim tekniği ve süreçleride önemli, bunlar bir günde olacak şeyler değil ya hayvan gibi sermayen olacak yada bolca zamanın

Bir de vade koyuyorlar, bu uçak 2011 Yılından beri yere inmedi, otomobilin meydanda bataryası yok 2021 yılında fabrikası naaa... açılacak 2022 yılında yola çıkacak...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 419/1002 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •