Sayfa 431/1002 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Kactan acar bilmem de acilacak fiyatlardan, isci, memur tatil falan yapamaz.
    Bundan sonra işçinin, memurun, bordrolunun ev, araba alması hayaldir. Tatil ise son derece lükstür.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bundan sonra işçinin, memurun, bordrolunun ev, araba alması hayaldir. Tatil ise son derece lükstür.

bir ara neredeyse insanların avrupada ki gibi iyi kötü bir araba alması kolaylamıştı
    son bir yıla baktıgımızda
    bu iş bir lüx oldu hele lüx bir araba hayal arabayı gectim ya ev sahibi olmak o da aynı şey
    eskiden gücü yetmeyen gece kondu da olsa basını sokacak ev yapıyordu şimdi buda imkansız köyler hariç

3. Bakalım yarınki kapanış hangi bölgede olacak.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

4. eskiye laf atıp sana yagı kuyrugu tüp kuyrugu vardı diyenler
    uzay cagında iktidar ortagının askıda ekmek muamelesini gördü
    yetermi bence yetmez seviyoruz seni reis

5. Arjantin doların seviyesini düşürmek için kullandığı yöntem ... https://mobile.twitter.com/BBGMarket...71594660847624

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

İki sene once 47 bine sattigim jeep 150 bin olmus, 40 bine sattigim 96 model Mercedes 150 bin olmus, simdi ikisi dursa, satip bir ev alabilirdim.

7.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Arjantin doların seviyesini düşürmek için kullandığı yöntem ... https://mobile.twitter.com/BBGMarket...71594660847624
    Arjantinde kimse döviz bürosundan dolar almıyor ki? Halk karaborsada blue dollar alıyor buna da devlet alttan alta destek bile veriyor. Polisler kaç defa beni gördü hiçbirşey demedi bile. Zaten Buenos Aires'teki Florida caddesinde her 3 kişiden biri karaborsada dolar alıp satıyor . Buenos Aires'te Blue dolar almak hemen herkesin yaptığı birşey.

Ama bir defa döviz bürosundan devletin kuruyla dolar satmak zorunda kaldım, satmaz olaydım parmak izinden tutun da 7 seceremin kaydını aldılar istisnasız tam 1 saat bekledim Arjantin devletin onay vermesini... O günden sonra bir daha döviz bürosundan işlem yapmadım Arjantinde... Hem ucuza satıyorsun hem de 1 saat bekletiyorlar
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bütün tavuk 6.99 i
    şundan bana 3-4 tane yollasana bi tanesini haşlasam bide ekmek atsam içine sokaktaki yavru kedilerime 1 hafta yeter
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 431/1002 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •