Sayfa 547/1002 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Bu kötü oldu yahu,şimdi bu başlığa troller gelince; bak şurdan s...git ve geldi yine tipini sevdiğim karikatürlerini paylaşamayacağız....

2.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu kötü oldu yahu,şimdi bu başlığa troller gelince; bak şurdan s...git ve geldi yine tipini sevdiğim karikatürlerini paylaşamayacağız....
    Geldi yine .......... diye yazın. Biz o karikatürü kafamızda canlandırırız.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Geldi yine .......... diye yazın. Biz o karikatürü kafamızda canlandırırız.
    troller de bile az da olsa utanma ar duygusu var
    ugramadıklarına göre yada çokomelli üstlendi tüm görevleri

4. Sisecam beni de yakti....
    Birlesme sonrasi ucacak kacacak laflarina kanip girdim, simdi zarardayim....
    Dolar alsaydim o parayla simdi cay içip keyfime bakiyor olacaktim...
    Borsa isi de kulliyen yalan cikti...
    Zararimi cikartip bir kurtulsam...!!!
    ●¤☆︎○◇☆#*
     Alıntı Originally Posted by boldpilot777 Yazıyı Oku
    Beklediğimden hızlı ilerliyor. 8.45 te 3 birim satmaktan vazgeçtim. 8.50-8.65-8.75 te 1er birim satış yapıp 4 birim satışı tamamlayacağım, 8.75 üzerinde pozisyon eklemeye devam etmem keza intihar olur. 9TL üzerinde güzel bir zararla pozisyonu kapatır veya 2-3 yıl taşırım. Dolar 7.90 ken dediğimin arkasındayım 8.50 de overshoot bekliyorum üzeri benim penceremde köpüktür. Bana güvenip işlem yapmayın ŞİŞE Cam da 7TL den malı yıktılar büyük zarardayım.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. yılanoğlu döviz fiyatları arttı diye , tuvalet kağıdı stoklayacak yurttaşlarımıza , yoğun ilmi deneyler ile varılan malumat -ı neticeyi arz edem efem ....
    yaz kızım sonuç ; davalı davanın davacı tarafından ...

tuvalet kağıdının ulvi vazifesi için kağıt havlu kullanmak daha avantajlı... yalnız burada dikkat edilecek husus kağıt havluyu görev sırasında ileri geri sağa sola hareket ettirmemek ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6. yılanoğlunu niye gidip cash bozdurayım ki ... viopta short açarım miktarı kadar ... arada 100 lük benjamin desteyi masaya koyup karşılıklı kahve içip sohbet etmek hoş oluyor , hatıraları canlandırıyor.... yaaa beyefendi bi zamanlar 1.5 tl idiniz , şimdi çeyreğiniz 2 tl oldu ...
    eski 100 lükler güzeldi şimdiklerde böyle kocaman mavi bi şerit , estetik olarak hiç hoş değil ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

7. Biz yazdık 8.00 kırılırsa 8.3169 a kadar yolu açık. Ama kıramadı.

Aklıma geldikçe gülüyorum, merkez bankası başkanı? kur hedefimiz yok dedi, ulen hedef olması için elinde bir silah bulunması lâzım, senin elinde hedefe atacak tezek bile yok yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 547/1002 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •