Sayfa 741/1002 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    700 puan faiz arfırımı bekleniyır....
    Olsun o miktar...
    Kgf kurtarma fonu kurulur...
    Tvf betoncu kurtarıyor... Bu faizde hemde...
    Oldu olacsk
    1100 artsın...

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Burada , yabancıya enflasyon oranında faiz artış yeter mi , diye de sormamız lazım . Daha fazla faiz istiyor mu , bekliyor mu , yabancı dediğimiz para hangi kaynaklardan geliyor? Bunların da cevabını düşünmek lazım bence .
    Yabancı için fazla bile şuanki faizler aslında
    Avrupa ve Amerika daki faiz oranlarına bakarsanız
    Yabancının istediği şey öncelikle güven, dolambaçlı (GLP) faiz artışını istemiyor önünü görmek istiyor benim anladığım. Bıyıklı-bıyıksız para y.dışından geldiği sürece yabancı kaynaktır bana göre.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gece biraz düşündüm de.

Dövizin hızlı bir şekilde düştüğü, borsanın coştuğu bu günler; ellerindeki dövizleri ve altınları (yastık altı dahil) ucuza kaptıranların, borsada ise zorunlu uzun vadeci olanların (hisselerin yüksek fiyatlardan ellerinde kalması sebebiyle) dönemi olarak hatırlanacak.

4. Fazla düşünme hayat boş pompala coş dönemi şu anda

O stickerlar yapışınca büfeler bile bekleşmiyordu demek diye yazmıştım .

Halkın hücüm ettiği şey her zaman pik yapıp dağıtım oluyor bu da hiç şaşmaz

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Gece biraz düşündüm de.

Dövizin hızlı bir şekilde düştüğü, borsanın coştuğu bu günler; ellerindeki dövizleri ve altınları (yastık altı dahil) ucuza kaptıranların, borsada ise zorunlu uzun vadeci olanların (hisselerin yüksek fiyatlardan ellerinde kalması sebebiyle) dönemi olarak hatırlanacak.

Aynen öyle.... yabancı dedikleri, Türkiye de vergi ve takipten kaçan yabancı ülkede sözde şirket kurarak burada operasyon yapanlardır. Yoksa bugüne kadar gelmeyen gerçek yabancı şimdi neden gelsin. Bina depreme dayanıklı değil sonuçta.

6. bahçede dikili fidanlarınız kendiliğinden çoğalmaz. Ama sürgünleri ana gövdeden ayırarak yeni kök olmak üzere dikersek fidan sayısı çoğalır. Bugün sürgün günü gibi algılıyorum. Yatırım veya fidan dikim tavsiyesi değildir.

7. İhtiyaç olduğu için yatak seti takip ediyordum .

Takip ederken dolar arttığı için fiyat arttı düşününce kadar .

Bu hafta dolar %10 düştüğü halde fiyatlara gene %7 Zam gelmiş.

Askıya aldım bende o işi.

Onun yanısıra odamı bu mevzu ile toplarken 1968 üretimi özel seri şaraplar buldum odanın bir köşesinde .

Sirke olmuş mudur bilemiyorum tabi orasını

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    ünlünün bu kadar malı kendine aldığını mı düşünüyorsunuz?
    “ Ünlü Menkul “ üzerinden alımlar var demek istedim. Koç Holding dip yaptığında da , bu kurum üzerinden yabancı ordinosu vardı. Bizde bu kadar malı alacak kurum mu var? Bir günde 43m lot Garan aldı. Düz hesap 43m dolarlık

Sayfa 741/1002 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •