Sayfa 873/1002 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sn hkm 2021 ilk 6 ayında 4 milyon değerli insanı aşılasınlar bütün sünnetlik altınlarımı size gönderirim
    2022 de ise kalan çoğunluk dediğiniz insanların % 25'ni aşılasınlar bir daha yazmam o kadar da iddialıyım
    Bence kaybetmen kaçınılmaz. Kaç kişiyi aşıladık derlerse o sayıyı kabul etmek zorunda kalacağız.
    İlk 1 haftada 1 milyon, ikinci haftada 10 milyon falan derken 2 ay sürmez 90 milyonun aşılanması.
    Aşıyla beraber benim maskeyi de getirirler belki .

Şu anda bizde çin aşısı deneniyor,baya insana yapıldı,bir iki aya başarısı belli olur,şu an denek ülkeyiz.

3.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim bizi çin aşısına mecbur bırakacaklar.
    Çin aşısını pek vurduran olmaz sanırım. Virüsün çinden çıktıgını düşünürsek ve herşeyin çakmasını üretip satan bir ülke olarak çin aşısı tutmaz diye düşünüyorum. Yan etki olarak gözler falan çekikleşebilir öyle riskleri saymıyorum bile.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Çin aşısını pek vurduran olmaz sanırım. Virüsün çinden çıktıgını düşünürsek ve herşeyin çakmasını üretip satan bir ülke olarak çin aşısı tutmaz diye düşünüyorum. Yan etki olarak gözler falan çekikleşebilir öyle riskleri saymıyorum bile.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok yok aşı gelsin başarılı densin,torpille ,parayla falan millet birbirini yer aşı için.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bence kaybetmen kaçınılmaz. Kaç kişiyi aşıladık derlerse o sayıyı kabul etmek zorunda kalacağız.
    İlk 1 haftada 1 milyon, ikinci haftada 10 milyon falan derken 2 ay sürmez 90 milyonun aşılanması.
    Aşıyla beraber benim maskeyi de getirirler belki .
    2.5 aydır son ithal edilen 600 bin adet grip aşısını vuramadılar hala
    ocak veya şubatta aylık bazda 700 bin kişiye covid aşısı yaptık desinler ben kaybettiğimi kabul ederim..

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla aslında bu konuda bilgi eksikliğim var.Bu çin aşısının başarısı nedir,çinin üretim kapasitesi nedir tahmin edemiyorum ki.Neticede bu aşı da ticaret olayı.Çin malum halen ayakta kalan üretim kapasitesi güçlü tek ülke.Belki de üretim kapasiteleri çoktur,o konuda en ufak bir bilgim yok,bizimkilerin o aşıyı almaları ,dağıtmaları falan o konular eski saçmalıkları düşünülürse elbet insan karamsarlığa kapılıyor.Ne diyelim bu ara iyimser olmaktan başka çare yok.
    Adamın aşılayacak 1 milyar vatandaşı var. Diğer yandan çin aşısı eski usül diyorlar bana biontech veya modernada daha çekici geliyor. Sonuçta bilinen bir yöntem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

TTB'nin zaman zaman açıkladığı pozitif tanı sayısına, "siyasete angajedir" diye itibar edilmemesinin istediler.
    Valilikler günlük sayı bildiriyor İçişleri Bakanlığına.
    Tanıdığı olan sorabilir; günlük ortalama nedir, rekor kırıldığı gün sayı neydi?
    Testi yapan, sonucu değerlendiren, verileri işleyen binlerce görevlinin bildiği ortadayken, milletin gözünün içine baka baka bu "komik" sayıları söyleyebiliyorlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
    Bilim adamları yaşlanmayı geriye çevirmeyi başarmışlar:

https://www.yahoo.com/lifestyle/sure...160000226.html
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 873/1002 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri