Sayfa 877/1002 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,488
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün ibreler döviz ve altından yana oynuyor...ytd.
    7.79...yolu doğrulayacağa benziyor.

2. Türkiye'de özellikle siyasetçilerin olumsuz bir durum karşısında verdikleri ilk örnek, Papua Yeni Gine olur. Ekonomik göstergeler kötüye gidince, Papua Yeni Gine seviyesinin bile altına düştükdenir.Papua Yeni Gine'den bile ithalat yapıyoruz örneği verilir. Bir yargı kararı eleştirilirken Papua Yeni Gine'de bile hukuk sistemi daha adil açıklaması gelir.

Bu küçük ada ülkesini ilk gündeme getirenlerden biri Süleyman Demirel olmuştu. Demirel 12 Eylül'den sonra, Bizim istihbarat teşkilatları Papua Yeni Gine'deki darbeyi haber verir, Türkiye'dekini vermez,dedi.

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/sey...dahafazlahaber

Cok ilginc bir ulke gercekten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,488
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Türkiye'de özellikle siyasetçilerin olumsuz bir durum karşısında verdikleri ilk örnek, Papua Yeni Gine olur. Ekonomik göstergeler kötüye gidince, Papua Yeni Gine seviyesinin bile altına düştükdenir.Papua Yeni Gine'den bile ithalat yapıyoruz örneği verilir. Bir yargı kararı eleştirilirken Papua Yeni Gine'de bile hukuk sistemi daha adil açıklaması gelir.

Bu küçük ada ülkesini ilk gündeme getirenlerden biri Süleyman Demirel olmuştu. Demirel 12 Eylül'den sonra, Bizim istihbarat teşkilatları Papua Yeni Gine'deki darbeyi haber verir, Türkiye'dekini vermez,dedi.

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/sey...dahafazlahaber

Cok ilginc bir ulke gercekten.
    Nereden bakarsak bu gibi iktidarlar zamanında örnekleme çok olur ekonomiyi batırdıkları için,ben Bulgar LEVASI ile kıyaslıyorum,adamlar sayemizde bayram yapıyorlar,şu sıralar 4.72,zamanında 2 leva 1 tl alıyordu,acaba bundan utanmıyorlarmı

7.76...7.86 Bunlar fasa fiso işler, % 4.75 fayiz artışı ilen bir halt olmaz, dışarıdan taze para gelmedikçe, dolar gayme bir süre sonra eski seviyesine gelir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    7.76...7.86 Bunlar fasa fiso işler, % 4.75 fayiz artışı ilen bir halt olmaz, dışarıdan taze para gelmedikçe dolar gayme, bir süre sonra eski seviyesine gelir.
    Partili asrin lideri demis, TL ye olan guveni artirmaliyiz, doviz yerine TL. mevduat tutmaliyiz.

Guveni nasil artiracaksin bu TUIK'le ?
    Gecen alintiladim, en cok dolar mevduati, ic anadolu illerinde, bunlarin cogu da senin oy depon, senin trollerin.
    Soyle, satsin dolari TL. mevduata gecsin.
    Elini tutan mi var.

6. Bir de sor bakalim ortagina, partiye yapilan hazine yardimini nerede tutuyor.

Muhalefetin ustune eskiya gonderecegine, askida ekmek kampanyasi yapacagina, cevap versin, bu para nerede.

Biri Reyise söylesin aslında koyunları bile aydı, emme koyun olduklarından hala sürü güdüsü ile hareket ediyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 877/1002 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •