Sayfa 946/1002 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Pahalı bir tedavi olma imkanı var mı trump için antikor kokteyli verdik demişlerdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Valla sn egeli onu dediler de benim teorim başka.Koca abd başkanı riske atılmaz,antikor kokteyli tedavisinin yüzde yüz başarılı olup olmadığı bilinmiyor,en azından biz faniler bilmiyoruz.Ama bu virus laboratuvar virusu ise ki ben öyle olduğundan eminim,bu kadar hedef odaklı virüsün bulunması geliştirilmesi yıllar alır,o süreçte bağımsız laboratuvarların bir yılda bulabildiği aşıyı bu virüsü yaratan akıl bulmaz mı.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Avrupai aşı 15 dolar Çin aşısı 75 dolar mı yani? Aşı fiyatının üzerine otv, TRT payı, Cengiz payı falan mı eklemişler, sonra unutup tekrar mı eklemişler acaba.

Sosyal devlet neydi, sosyal devlet emekti ....
    ilk açıkladıkları fiyat 150 dolardı, sonradan toplu alımda endonezya için fiyatı 13.60'a çektiler..

https://tr.euronews.com/2020/11/26/c...egerlendiriyor

Ha abd başkanı riske atılmaz derken ,işlerine gelen rolü oynayanlar riske atılmaz ,mızıkçılık yapanları kenedy gibi ,karısının yanında canlı yayında öldürürler ,tüm dünyada film gibi seyreder.Sonra bir oswald bulursun katil diye ,oswaldı ruby e vurdurursun,ruby i de hapiste öldürürsün zincirin üçüncü halkasındaki kiralık katili bile ortadan kaldırırırsın o başka.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla sn egeli onu dediler de benim teorim başka.Koca abd başkanı riske atılmaz,antikor kokteyli tedavisinin yüzde yüz başarılı olup olmadığı bilinmiyor,en azından biz faniler bilmiyoruz.Ama bu virus laboratuvar virusu ise ki ben öyle olduğundan eminim,bu kadar hedef odaklı virüsün bulunması geliştirilmesi yıllar alır,o süreçte bağımsız laboratuvarların bir yılda bulabildiği aşıyı bu virüsü yaratan akıl bulmaz mı.
    Benzer sorular benimde aklımda var. Amerika gibi göktaşı senaryosu bile çalışan bir ülkenin,
    biyolojik savaşa karşı sıfır hazırlığı olması garip geliyor. Dünyada en büyük bütçeler silahlı kuvvetlerde olmasına rağmen aşının sivil tesislerden çıkması ayrı bir soru işareti. Sonuçta ben bu düzeni çözemem ama insan yoğunluğu daha düşük bir yerde yaşamayı tercih edebilirim. Zira bu virüsle Pandora’nın kutusu açıldı.
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Benzer sorular benimde aklımda var. Amerika gibi göktaşı senaryosu bile çalışan bir ülkenin,
    biyolojik savaşa karşı sıfır hazırlığı olması garip geliyor. Dünyada en büyük bütçeler silahlı kuvvetlerde olmasına rağmen aşının sivil tesislerden çıkması ayrı bir soru işareti. Sonuç ben bu düzeni çözemem ama insan yoğunluğu daha düşük bir yerde yaşamayı tercih edebilirim. Zira bu virüsle Pandora’nın kutusu açıldı.
    Valla adamlar 10 yılda planladıkları değişimi 9 ayda yaptılar,bir yıl daha bu kaos devam etsin artık başka bir dünyada yaşayacağız.covid biter de sonrası da karanlık.

Great reset işini inceleyin sn egeli cevapların çoğu orda.

Almanya'da Türk ailenin evini 30 yıl önce ırkçıların kundakladığı ortaya çıktı: Polis, itiraf mektubunu görmezden gelmiş

https://tr.sputniknews.com/avrupa/20...-polis-itiraf/

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Great reset işini inceleyin sn egeli cevapların çoğu orda.
    https://www.dunya.com/amp/ekonomi/ka...-haberi-471788
    Bu mu ?

O egeli ben değilim

Sayfa 946/1002 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz