Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Mekteplerin açılmasına gerçekten hiç gerek yokmuş, okula gitmeden de -0- kolayca çekilir...

Siyasetçilerimiz eğitimi bu hale getirebildikkeri için, kendileriyle ne kadar iftihar etseler azdır...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Gayet normal,2 sene eğitim için orada kaldım,hala Neo Nazilik var,Dazlaklar var,zaman,zaman toplu taşımacılıkta dikkatimi çekiyordu,çok saldırgandılar,yanlarında tek kelime konuşamazsın,seni bellerler,ummadığın anda götürürler,Yeşiller partisi hedeflerindedir,kendi halkının bile nefretini kazanmışlar,mutlaka yönetimdede kolları mevcut,faili mechul cinayetlerde bunların parmağı var...Bizdede onlara benzerleri var,örneğin MHP,geçmişte neler yaptığını biliyoruz ABD kuklası olarak,Muhsin Yazıcı,Mehmet Ağar itiraf etmişlerdi,pırlanta gibi solcuları nasıl,kıtır,kıtır kestiklerini itiraf etmişlerdir,neyse konu dağılmasın,genellikle gençler bilgilensin diye bunları yazıyorum,önceden teşkilatta çalıştığım için.

https://www.evrensel.net/haber/29350...dar-ne-yapacak
    Sorun dazlaklar veya acik nazicilik yapanlar degil aslinda. Onlar azinlik.
    Asil sorun devlet mekanizmasi icindeki (polis, gizli servis vs.) yüksek derecedeki irkci kesim.
    Diger önemli sorun toplumun büyük bir kesiminin göstermese de, icin icin irkci olmasidir.
    Farkinda olsamda bu kadar büyük oldugunu düsünmüyordum.
    Esim alman ve bana kendini kandirma almanlar genelde irkcidir derdi.
    11 eylül saldirisindan sonra gercekten tamamen aciga cikti (benim icin de) ve esimin hakli oldugunu anladim.

O yüzden herkese söylerim. Her Türk'ün TR'de bir kapisi olmali.

Memleketin babalara geldiğini anladılar ufaktan vadeyi uzatmaya başladılar, 2023'te her bir halt tamam olacaktı hani?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ulen bu siyasetçilerden, şeye sürülecek kadar aklı olan yokmu, Allah aşkına?

Dediklerin taşınırsa, Ankaradaki tüm devlet mekanizmasını Bizansa taşıman gerekir, artık nüfusta en az 25 milyon olur.

Aşağıdaki maddeyi de, bilmiyordur bu.

MADDE 3. Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı "İstiklal Marşı"dır. Başkenti Ankara'dır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Memleketin babalara geldiğini anladılar ufaktan vadeyi uzatmaya başladılar, 2023'te her bir halt tamam olacaktı hani?
    Adam haklı. Afganistan, Arjantin, Venezuela hayal bile edilemeyecek hedefler şu anda

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Adam haklı. Afganistan, Arjantin, Venezuela hayal bile edilemeyecek hedefler şu anda
    Cok dogrusun Reha.

Ayni fikrdeyim.

7. Jes diyor sağol gaye diyor .

Benim kafam kıyakta Ben mi öyle görüyorum anlamadım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Vazgectik, hemde nasil.

Yakinda dijital seyahat kimligi olmadan seyahat edemeyecegiz.

https://www.weforum.org/whitepapers/...tions-guidance

AB komisyonu böyle bir kimlik icin 1-2 ay evvel taslak bile sundu.
    IATA'da isleme sokmak icin calismaya baslamis.

https://thehill.com/policy/transport...vid-19-vaccine

Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •