Sayfa 952/1002 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Gerçekleşmekte olan kehanet : Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin sonunu getirecek! / Aytunç Altındal

https://www.youtube.com/watch?v=58ZE...4%B1rlar%C4%B1

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Irkçılık özünde saçma bir kavram zira kim nerede doğacağını kendi seçmiyor ama ne olacağı onun seçimi. İyi bir alman veya türk olmak onun yapacağı seçimlere bağlı. Tabiki bu tek taraflı olan bir şey değil. Toplumunda benzer bir bakış açısına sahip olması gerekiyor.
    Almanyada ırkçılığın ne kadar yaygın olduğunu bilemem ama 1936-1945 arası alman cinnetinin kalıntıları mutlaka kalmıştır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alman milliyetciliğinin ırkcılık düzeyine ulaşması tarihi derinliği olan sosyolojik bir süreç. Roma imparatorluğu emperyalizmine karşı germenlerin savunma güdüsüyle başlamış bir olay. Coğrafi konumu bu ırkcılığın güçlenmesine katkısı çok büyüktür. Bismark diyor ki: Almanyanın doğusunda Rusya, batısında İngilizler olduğu sürece Almanlara uyku haram(bu mealde). Almanların üstün ırk iddiası kendilerine göre boş bir iddia değildir. Avrupadaki şu anki milletlerin kökeni ile ilgili araştırmalarda İngiliz Fransız İskandinav ve daha bir çok batı avrupa toplumunun germen kökenli olduğu iddiası vardır. Yani sadece naziler neonaziler ırkcı değildir, Almanların çoğu ırkcı düzeyde milliyetcidir.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye'de GSYH 3.çeyrekte %6,7 büyüdü. Beklenti %5,0 büyüme gerçekleşeceği yönündeydi.
    Kadir İnanır.

Sevdiğimiz bir sanatçıdır.

4. Gecekten V seklinde seetti.(!)

Ekonomi sahlaniyor.

Yalanina ates dussun.

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Alman milliyetciliğinin ırkcılık düzeyine ulaşması tarihi derinliği olan sosyolojik bir süreç. Roma imparatorluğu emperyalizmine karşı germenlerin savunma güdüsüyle başlamış bir olay. Coğrafi konumu bu ırkcılığın güçlenmesine katkısı çok büyüktür. Bismark diyor ki: Almanyanın doğusunda Rusya, batısında İngilizler olduğu sürece Almanlara uyku haram(bu mealde). Almanların üstün ırk iddiası kendilerine göre boş bir iddia değildir. Avrupadaki şu anki milletlerin kökeni ile ilgili araştırmalarda İngiliz Fransız İskandinav ve daha bir çok batı avrupa toplumunun germen kökenli olduğu iddiası vardır. Yani sadece naziler neonaziler ırkcı değildir, Almanların çoğu ırkcı düzeyde milliyetcidir.
    Coğrafya kaderse, Almanların kaderi bizden daha kötü. Benim bildiğim germenler barbar diye tabir edilen kitle değil mi ?

O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kabine bugün toplanıyor , gündem yeni koronavirüs tedbirleri . Kabine toplantısı sonrası Erdoğan açıklama yapacak
    Haftaiçi akşam 10 sabah 5 yasak diyecekler bence .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bir de gerçekten halkımız dikkat etmiyor. Mitinglerde, kongrelerde birbirlerine çok yaklaşıyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Coğrafya kaderse, Almanların kaderi bizden daha kötü. Benim bildiğim germenler barbar diye tabir edilen kitle değil mi ?

Romalılar Germenleri barbar tanımlardı. Kadere bakın ki bugün romalılar yok ama onların barbar dediği Germenler duruyor hemde kapı gibi.

Sayfa 952/1002 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •