Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    O kadar konuştuk bu uygun fiyatlı fiyatlar hangi market. Ayhan başkanım ucuz dolar baktım yok.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    A101 etiketten öyle gördüm mavi tonlu.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu da sucuk zaten, yağ yerine kan kullanılıyor.
    Farkı o.
    Sonuçta o kan boşa gideceğine değerlendiriliyor.
    Hem çevreci hem de protein bakımından daha zengin.Ve aslında yağa göre çok daha sağlıklı.

Ayrıca chianti marka şarap ile müthiş bir ikili olur.

(Avrupa'daki en uygun fiyatlı şaraplar arasındadır. Fiyat performans oranı zirvedir. 4Euro-8Euro)

Bizim kasap sucukları ile şarap yağ içeriğinden dolayı pek uymaz.
    İçinde bol miktarda yağda var.!!
    Domuzun tüm bileşenleri.!
    Tercih meselesi.!!
    Sağlıksız gıdalardan uzak durmak en ideali.!!
    Almanyada her zaman piyasada satılan et ve ürünleri hep skandal olmuştur.!!!
    https://m.focus.de/gesundheit/news/f..._12147452.html
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    O kadar konuştuk bu uygun fiyatlı fiyatlar hangi market. Ayhan başkanım ucuz dolar baktım yok.

Ucuz dolar var. Zimbabwe doları. 1 trilyon doları balyalar halinde rahatlıkla alabiliriz.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ucuz dolar var. Zimbabwe doları. 1 trilyon doları balyalar halinde rahatlıkla alabiliriz.
    iyi de onu bi tek zimbabweylen komşusu zambiyada harcıyabilin.
    uçah bilet pahalı değil mi?
    deyer mi gitmeğe?
    giderkenede o balyalar için kargo parası , fazladan valiz ilazım olucah.
    ondan yani. gene de dost ve kardeş zimbabweylen zambiyaya gitme nasib olur inşallah
    zimbabwe kelime kökü zımba dır. oraya zımba gibi gençler gidsin biz morukladık artık.

Alıntı Originally Posted by Crashontheway Yazıyı Oku
    Atın ölümü arpadan olsun crush abey, afyon sucuğunu hiç birine değişmem...
    Bu arada sucuğa laf etmişken diğerlerini çok masum sanma , ekteki haber dünya sağlık örgütündensana gelsin

Dünya Sağlık Örgütü, salam, sucuk, sosis gibi işlenmiş etleri sigarayla bir tuttu, ‘Kanser riskini yüzde 20 artırıyor’ dedi.

https://www.birgun.net/haber/salam-s...zararli-215066

benim tavsiyem tokat bez sucuk eğer lezzeti damağınıza uygun olursa ondan başkasını yemezsiniz onu yiyince ötekilere bakmayacaksınız marketlerde hakikisi 150 civarı kilosu fabrikasyon türü üretenler 100-120 arası satıyor. aşıkbaba bilinen markası ama artık fabrikasyona döndü
    bu arada bazı arkadaşlar kastamonu tarafında idi galiba bi sucuk söylediler ama hiç yemedim bir fikrim yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

salam sosis sucuk bunlar içinde yenmesi en uygunu pastırmadır.
    o da zate bu guruba girmez
    ama tabi antrikot olarak yemek varken niye etin aynı yeri pastırma yapılır o da soru işareti
    et çok olan bişey değil ki

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku

rakam yazımından A101 gibi geldi ama aynı programı kullanan marketler olabilir rakamlarin yazıların karakteri A 101 gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İlk kez duydum keşke bu tarafta deneme şansımız olsaydı, ege bölgesinde birde deve sucuğu meşhur derler özellikle Aydın tarafında. Benim de bizzat deneyen arkadaşlarım oldu normal sucuk yemezsin diyorlar ama ben hala gelenekciyim sanırım

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim tavsiyem tokat bez sucuk eğer lezzeti damağınıza uygun olursa ondan başkasını yemezsiniz onu yiyince ötekilere bakmayacaksınız marketlerde hakikisi 150 civarı kilosu fabrikasyon türü üretenler 100-120 arası satıyor. aşıkbaba bilinen markası ama artık fabrikasyona döndü
    bu arada bazı arkadaşlar kastamonu tarafında idi galiba bi sucuk söylediler ama hiç yemedim bir fikrim yok

Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •