Sayfa 992/1002 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Yerli dersini aldı, iyi çalıştı.

https://www.patronlardunyasi.com/hab...edemedi/243737

HABERLER>FİNANS2 Aralık 2020 Çarşamba - 07:26
    Yabancı döviz bozdurdu, yerli almaya devam etti! Reuters'tan analiz! Yerliyi ikna edemedi
    Reuters, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın piyasa dostu reform sözleriyle yabancıların TL aldığını ancak yerlilerin döviz almaya devam ederek TL'deki değer kazancını durdurduğunu, en büyük zorluğun yerlileri ikna etmek olduğunu yazdı.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkanım, burası anonim bir başlık, Germenlerden, öğretmen sorunlarına kadar her şeyi irdeliyoruz burada, cinsel, dinsel, tensel konulara dek, bir sürü konuyu inceleyip barmak bastığımız başka yer yok...
    gaya abi belki başganım selçuk geçer'in etkisinde kalıp bir sonraki başlığı yeşil uçuş kaçınılmaz koyacaktır. Başganım bilir işini.

3. https://www.patronlardunyasi.com/hab...basladi/243767

Uğur Şahin, ilk dozun alınmasından dört hafta sonra aşının koruma sağladığını söyledi.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkanım, burası anonim bir başlık, Germenlerden, öğretmen sorunlarına kadar her şeyi irdeliyoruz burada, cinsel, dinsel, tensel konulara dek, bir sürü konuyu inceleyip barmak bastığımız başka yer yok...
    yöneticileri bilmemde ben başlığın formatından ve gelişiminden çok mennunum her şeye parmak sokuyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    gaya abi belki başganım selçuk geçer'in etkisinde kalıp bir sonraki başlığı yeşil uçuş kaçınılmaz koyacaktır. Başganım bilir işini.
    buna benzer bi şey düşündüm
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    onsta sert bi hareket bekliyorum ama doalrda bitik gibi durmuyor sanki güç topluyor gibi
    7.85 te tutabilmek için dolar satma çılgınlığına devam ediyorlar diye düşünüyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yöneticileri bilmemde ben başlığın formatından ve gelişiminden çok mennunum her şeye parmak sokuyoruz
    parmak soktuk derken başganım katara da bir şeyler sokuşturmuşuz. bu gidişle bunlar Türk erkeği de ithal eder bizden

Boğa sperminde lideriz! Katar'a saf kan Arap atı spermi de sattık
    Türkiye'de sanayiden bankacılığa, medyadan gayrimenkule kadar birçok sektörde alım yapan Katar'a saf kan Arap atı spermi de sattık. Tamerinoğlu, Turbo ve Ayabakan adlı aygırların toplam 60 doz dondurulmuş sperması Katar’a satıldı

https://www.patronlardunyasi.com/hab...-sattik/243768

bir önceki başlığı açtığımızda
    6.81 miş, 7.47 ile kapatmışız yaklaşık %10 artmış
    Dolarda yükseliş kacinilmaz başlığı açıpta doları süründürenlere inat açılmıştır başlık
    6.81-82 civarı dolar
    bu başlığı açtığımızda 7.47 imiş 8.50 leri gördük yaklaşık %15 arttı ancak damat istersem doalrı düşürürüm derken ne kadar haklı olduğunu kanıtladı ve anlık 7.80 lerde geziyoruz. %4 leri ancak getirdi. 8 üstü satıp 8 altı alanlar doalr bazlı güzel kazanmıştır.
    ben biraz geç sattım ve biraz erken aldım o yüzden dolar bazlı karım az oldu ama tl olarak 8.50 lerdeki akrdan baya bi zarar ettim kardan zarar ana paradan zarardan iyidir. ama damat etkisinin bu kadar olacağını hesap edemedim helede merkezin 300 üstüne çıkabileceğine hiç ihtimal vermedim.

Alıntı Originally Posted by Sagittarius A* Yazıyı Oku
    not duselim....

usdtrl 7.4726

bu arada gecmis olsun....

Sayfa 992/1002 İlkİlk ... 492892942982990991992993994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •