Sayfa 55/1002 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    merkez bankasının anketine katılanlar
    kasım abd secimlerini göz önüne aldımı acaba
    keza joe biden secilirse (düşüncesi bile kötü)
    Enflasyon beklentisine cevap verenler dünki benzin zammını dikkate almamışlardır. Geçenhafta pazardan 20 tl ye aldığım yumurtayıda bu hafta 25 e çaktılar pardon sattılar. Mb enflasyon bekkentisine cevap verenler %25 lik yumurta zammınıda dikkate almamışlar. Gerçi yılsonuna 7.60 bekleyenlerden ne bekleyecektik ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Her çarşamba veya perşembe bizim burada markette günün fırsatı ürünler olur .

Mesela 30 lu XL yumurta 10.95

400 gram taze kaşar 7.95

950 gram tereyağ 29.95

5 kilo un 8.95

150 gram pastırma 8.95

Süt pirinç şokella sucuk zeytin vs temel gıdaların çoğu damping olur .

Ne hikmetse iki kere fiyat not alan görevli denk geldi o günlerde

Stok az indirim çok

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Dünyada en kolay uzman yetiştirilen meslek ekonomi, en zoru ise tıp doktorudur.

Türkiye'de ise her konuda olduğu gibi-tam tersi bir durum mevcuttur. Hemen ispat edeyim. Almanya'da sokakta çevirdiğiniz, tamamen rastlantısal olarak seçilen 10 kişiye Bütçe açığı önemli midir?ve Basurum var, tedavi edebilir misin?sorularını sorun. 10'u da ilk soruya Fevkalade önemlidir, ben bütçe açıklarını kontrol edemeyen partiye oy vermem ve ikincisine En ufak bir fikrim yok, bir doktora danışın cevabını verir.

Dönelim Türkiye'de herhangi bir AVM'ye ve aynı deneyi 10 vatandaşımızla tekrarlayalım. Hangi cevapları alırsınız? Birincisine Bütçe açığı ne, lo? İkincisine ise Ha, bak o kolay, şimdi şekersiz kaafenin telvesini kalkan balığı ödüyle karıştırıp, 2 gün neft yağında demlendir. Sonra kı..na sür, cevabı gelir. AVM'deki yardımsever vatandaş bununla da yetinmez, size cinsel sorunlarınızdan, akciğer kanseri tedavisine kadar çok geniş bir uzmanlık yelpazesinde öğüt vermeye hazırdır. Bu 10 vatandaştan 6 tanesi beyin, ciğer, dalak, sünnet, apandisit, kanal tedavisi gibi basit cerrahi konularda size bizzat ameliyat yapmaya da hazırdır.

Dünyanın heryerinde halktan en çok sopa yiyen meslek türü tahminleri hep yanlış çıkan ekonomistlerdir. Türkiye'de bu payeye doktor ve sağlık görevlileri layık görülmüştür. 30 yıldır sigara-alkol içip ciğerleri delik egzoza dönen 95 yaşındaki akrabanız ameliyatta ölürse, bunun tek suçlusu doktordan başka kim olabilir ki? Böyle bir cürüm işlendiğinde mahkemeleri rahatsız etmek ise Yüce Türk Yargısı'na hakarettir. Sallarsın doktorun dizine 2 tane, olur biter.

https://www.paraanaliz.com/2020/gunc...ldurmek-51355/
    Geçen tvde bir kan grubu ademden gelir diğerleri kirlenmiştir diye bir cümle duydum yada öyle sandım bilemiyorum yok artık dedim.

Bu arada sorun bence şurada herkes eksik olduğu tarafta güçlenmek için bilgi sahibi oluyor. Bizimkiler basurun tedavisini çözememiş onlar bütçe açıklarının

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Geçen dandik salata için dana sosis alacaktım inmedi kasada oda 5.90 a 300 gramdı .

Markalar market fason üretimi değil hepsi bilindik büyük markalar .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Türk Tabipleri Birliği (TTB) MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı tartışmaların gündemi değiştirmeye yönelik olduğunu belirterek, kamuoyundan ve medya kuruluşlarından bu girişimlere itibar etmemeleri ricasında bulundu.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...meyin-6045730/

Insallah son gunlerinde omurgali bir doktorun eline dusesin.

6. Arkadaşlar bu paralar geri alınamaz söylemine kesinlikle katılmıyorum,emin olun bir gün devran dönerde bu sistemde başkan değişirse,yeni başkan elindeki sonsuz yetkilerle,bu güzide iş adamlarından harcadıkları veyahut yurt dışına verdikleri koruma-kollama haraçları hariç bu paraları''istenirse'' kesinlikle geri alır.

Osmanlı paşaları Osmanlı'dan kacirdiklari mallara İngiltere el koymuştu yasadışı diyerekten bizim bu zamanın paşaları mahalle satin alıyorlar aklı sıra çok akıllı ama İngiltere de iyi koyar bilmezler. Tarihten ders almazlar

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Her çarşamba veya perşembe bizim burada markette günün fırsatı ürünler olur .

Mesela 30 lu XL yumurta 10.95

400 gram taze kaşar 7.95

950 gram tereyağ 29.95

5 kilo un 8.95

150 gram pastırma 8.95

Süt pirinç şokella sucuk zeytin vs temel gıdaların çoğu damping olur .

Ne hikmetse iki kere fiyat not alan görevli denk geldi o günlerde

Stok az indirim çok

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hah TÜİĶ 'te o fırsatlar gününde çıkıyor galiba hesap yapmaya. Ya da kendilerinin halka açık olmayan bir marketleri var ,ordan alıyorlar fiyatları.

Sayfa 55/1002 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •