Sayfa 993/1002 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    parmak soktuk derken başganım katara da bir şeyler sokuşturmuşuz. bu gidişle bunlar Türk erkeği de ithal eder bizden

Boğa sperminde lideriz! Katar'a saf kan Arap atı spermi de sattık
    Türkiye'de sanayiden bankacılığa, medyadan gayrimenkule kadar birçok sektörde alım yapan Katar'a saf kan Arap atı spermi de sattık. Tamerinoğlu, Turbo ve Ayabakan adlı aygırların toplam 60 doz dondurulmuş sperması Katar’a satıldı

https://www.patronlardunyasi.com/hab...-sattik/243768
    arabın bize soktukları yanında at spermi devede sinek aklır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    7.85 te tutabilmek için dolar satma çılgınlığına devam ediyorlar diye düşünüyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarın deniz hocamdan alacağız bilgileri birazdan dışarıdan gelen dolar oldu ama sanırım oda bu haftadan itibaren noele kadar çıkar geri
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yarın deniz hocamdan alacağız bilgileri birazdan dışarıdan gelen dolar oldu ama sanırım oda bu haftadan itibaren noele kadar çıkar geri
    O değil hala dolarda 7.20, 7, 6.80, 6.50, hatta 5.80 ve 5.50 sayıklayanlar var. 7.50 alım için mükemmel bir seviye idi, zaten fazla kalamadı orada. 7.70-7.80 aralığı biriktirmek için ideal bölge haline geldi. Aşağıdaki verilerle dövizde hala düşüş bekleyenlere kolay gelsin diyorum.

ekim ayı ile karşılaştırınca kasım ithalat ve iihracat rakamları şok edici oldu.

Covid ile mücadelemizi başta Almanya olmak üzere tüm dünya kıskanıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    O değil hala dolarda 7.20, 7, 6.80, 6.50, hatta 5.80 ve 5.50 sayıklayanlar var. 7.50 alım için mükemmel bir seviye idi, zaten fazla kalamadı orada. 7.70-7.80 aralığı biriktirmek için ideal bölge haline geldi. Aşağıdaki verilerle dövizde hala düşüş bekleyenlere kolay gelsin diyorum.

dolara bakmıyorum üretimimiz ihracatımız iyi düşüncesinin sonu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Zamanında brexit durumunda sterlin 3.80 cıvarına inmişti,çomarlar havaya zıplıyordu meh diye,alanın elinde patlar diye nara atıyorlardı,acaba şimdi bi yerlerine girdimi,şu anda 10.500,11 üstüne attığını es geçtik,ben ise 4 altından topladıklarımı 5 üstünden okutmuştum,öyleya 5 neresi 11 neresi,isviçre frangı dolar ile ayni fiattaydı,onuda dolar ile değiştirmiştim,şu anda 8.77,dolar ile arasında 90 puan fark var,bunların haricinde yen,kanada doları,avustralya dolarıda biriktirmiştim,hepsini %10 karla okutmuştum,galiba altın hariç dövizden hiç şansım yok,ben borsacıyım,çok iyi bilirim bu meredi,ama döviz biriktirseymişik çok daha iyi olacakmış,1200 cıvarından aldığım dolarcıkları 2.200 postalamıştım,çünkü burası cari dengelerin denge noktasıydı,zaten dolar 1 tl olacak diyenlare inanmamıştım,geliba en son indiği rakam 1160,zaten oraya kadar toplamıştık...hani irecep diyorya,nereden nereye

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bir önceki başlığı açtığımızda
    6.81 miş, 7.47 ile kapatmışız yaklaşık %10 artmış

bu başlığı açtığımızda 7.47 imiş 8.50 leri gördük yaklaşık %15 arttı ancak damat istersem doalrı düşürürüm derken ne kadar haklı olduğunu kanıtladı ve anlık 7.80 lerde geziyoruz. %4 leri ancak getirdi. 8 üstü satıp 8 altı alanlar doalr bazlı güzel kazanmıştır.
    ben biraz geç sattım ve biraz erken aldım o yüzden dolar bazlı karım az oldu ama tl olarak 8.50 lerdeki akrdan baya bi zarar ettim kardan zarar ana paradan zarardan iyidir. ama damat etkisinin bu kadar olacağını hesap edemedim helede merkezin 300 üstüne çıkabileceğine hiç ihtimal vermedim.
    Damadın etkili olacağını tahmin etmiştim aşağıdaki bektaşi fıkrası gibi, ama merkezi hiç tahmin edemedim.

Bektaşi'nin önüne iki testi şarap koyup:
    Baba erenler, sen bilirsin. Bu iki şaraptan hangisi iyi, hangisi kötü? diye sormuşlar.
    Bektaşi şarap testilerinden birini alıp başına dikerek bir kaç yudum aldıktan sonra: "Bu kötü" demiş.
    İyi ama daha ötekine bakmadin demişler.
    Bektaşi acı acı gülmüş:
    Bundan kötüsü olmaz ki.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 993/1002 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz