Sayfa 447/1002 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yasilada evetçi miydi? Bunu bilmiyordum bak .
    Evetçi mi bilmiyorum ama sağlam liberal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Böyle bir günde topicteci sessizliğe bakılırsa birçok dolarcıyı silkelemişler...

Finans aleminin yetmez ama evetçisi yeşilada ve m.muratoğlunu dikkate almayın demiştim...
    Konuşscak bişey yok izliyoruz. Silkelenen olduğunuda sanmam en stabil yatırımcı dolarcıdır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dolar Euro ile maaş alan arkadaşlarım var şu anda gayet mutlular ev kredisini TL ödüyorlar ve maaş kredi oranı giderek düştüğü için seviniyorlar .

2006-2007-2008 de ise ağlıyorlardı o arkadaşlar .

Her zaman bir döngü oluyor işte

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günaydın ne dua ile ne de beddua ile dolar yada başka bir para birimi iner-çıkar. Şu anki iktidardan daha insallah maşallahçı iktidar gelmedi ama durum ortada.
    Usd try 7.9551

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Jp morgan: Tcmb eski alışkanlıklarına geri dönerek piyasaları bir kez daha şaşırttı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

JP Morgan:
    -TCMB eski alışkanlıklarına geri dönerek piyasaları bir kez daha şaşırttı
    -TCMB bir kez daha efektif fonlama faizini para politikası için gerçek gösterge haline getirdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ulan sileyim böyle zihniyeti, ahbap - çavuş ihaleleri , kayınco - bacanak makamları derken içinden çıkılmaz bir hal aldı.

Kendi vatandaşın bile gelmiş ülke batsa diye dua ediyor. İşin kötüsü yok batmaz diyemiyorsun .

Dünyanın öbür ucundan bir ülke ayar veriyor, hadi lan oradan diyemiyorsun.

Bizden geçti, umut bizden sonraki nesil diyeceksin ; onların durumu daha içler acısı.

Bi tane mutluluk, huzur kaynağı olmaz mı arkadaş şu ülkede. Endişelenmeyecegimiz bir tek konu olmaz mı.
    Bilim, sağlık, eğitim, hukuk , asayiş , ekonomi neresinden tutsan elinde kalıyor.
    Aslında şanslıyız. Birinci dünya ve ikinci dünya savaşını yaşamadık. Nükleer savaşla dünyanın yok olma riski geride kaldı. Moğol istilasıda yok. Kavimler göçüde

O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Aslında şanslıyız. Birinci dünya ve ikinci dünya savaşını yaşamadık. Nükleer savaşla dünyanın yok olma riski geride kaldı. Moğol istilasıda yok. Kavimler göçüde

Dünya tarihinde iyi bir zaman dilimi yok ama bugüne göre daha iyi zamanlar oldu .Zaman bu zaman olsa dahi , basit bir bisiklet çalma olayının bir hafta konuşulduğu yerler var yav. Biz ise hergün şaşıracak yeni şeylerle karşılaşabiliyoruz.

Sayfa 447/1002 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •