Sayfa 37/1002 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Yok mu aranızda bı vatan evladı...çıkarsın atletini doların egsozuna soksun altına yatsın...yoksa dolar fezaya gidecek)

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Özel bir durum var bu yüzden şimdilik moderasyonda kalması gerekiyor .
    Bunu bilmek için profesör olmaya gerek yok, biliyoruz ve her gece Corana önleyici ilaç alıyoruz, onu açıklasan ya!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ulen bunları adam yerine koyup gazete yazarı yapan, televizyona çıkartanlar var, bir de bunu okuyup seyreden embesiller var milyonlarca!
    olayı bilmiyorum ama kesin fetöcüsün diye ihbar var demişlerdir. adam zaten tescilli fetöcü kurtaermak için vermiştir parayı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Yok mu aranızda bı vatan evladı...çıkarsın atletini doların egsozuna soksun altına yatsın...yoksa dolar fezaya gidecek)

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben levyeci takımındanım F16'ya levye fırlatmıştım, dolar gaymeye de levye fırlatsam olmaz mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

mrfatih

sen hala burdamısın kaybol dolar manyağı senii
    18-08-2020, 11:30 #6276
    mrfatih

7.10 a kadar çekilme bekliyorum
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    ne yapalım kaderde bu seviyeden dolar almakta varmış kısa zamanda 7.80 diyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kamu bankaları en az $500 milyon sattı... Bloomberg

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kamu bankaları en az $500 milyon sattı... Bloomberg
    Rekabetçi kur ile uyumsuz adımlar bunlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Rekabetçi kur ile uyumsuz adımlar bunlar.
    katılıyorum rekabetçi kurda kafalarındaki rakam ney 7 mi 7.20 mi 7.80 mi 8 mi bbuna karar vermeleri ve ona göre hareket etmeliler
    her seviyede dolar satıyorsanız demek ki rekabetçi kur 7.40 ların altında bir şey kafanızdaki

Sayfa 37/1002 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •