Special Days Image
Sayfa 158/1002 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Ekonomimiz çok büyük oranda kayıtdışı olduğu için kimin eli kimin cebinde belli değil!

15 senedir HAL YASASI çıkacak!

Güvenliği kayıtdışı ekonomide asla sağlayamazsın. Norveç İsveç Danimarka Finlandiya ya çok kere gezmeye gittim. Vergi oranları çok yüksek olmasına karşın herkesten eşit ve adil vergi alındığı için herkes mutluydu. Güvenlik sorunu da yoktu çünkü insanlar mutluydu. Güvenliği polisle sağlayamazsın.

Güvenliği ancak kayıtlı ekonomi ile sağlarsın. Kayıtlı ekonomide adalet olduğu için insanlar mutlu olur.

Götürü vergi verenler, hiç gelir vergisi vermeyenler kayıtlı ekonomide olmaz! Herkes gelirini giderini eşşek gibi kuruşu kuruşuna beyan eder, helalinden adaletlice vergisini verir.

Türkiye de güvenlik sorunun kök nedeni kayıt dışı ekonomidir!
    Bunun çaresi var 1 TL üzerinde bankonot basmiyacaksin . Yavaş yavaş vatandas kart kullanmaya alışır. Taksici kuyumcu dolmuscu hak ettiği vergiyi verir. İktidardaki hükümet düşer😀😆

2. Bolu'da kavga eden kalabalık iki grubun olaya müdahale eden polis ve bekçilere yumruk ve bıçaklı saldırısı sonucu 2'si polis ve 3'ü bekçi 6 kişi yaralandı. Polis, kavgaya karışan 8 kişiyi gözaltına aldı.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/kavg...yarali-1768921

3. Yurtdışında iken üstdüzey yetkili Un nerede demişti hangi durakta ineyim diye sordu .

Bende niye lazım ki ekmek mi yapacaksın demiştim .

Akşam baktım toplantıda konuşmacı olarak çıktı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bolu'da kavga eden kalabalık iki grubun olaya müdahale eden polis ve bekçilere yumruk ve bıçaklı saldırısı sonucu 2'si polis ve 3'ü bekçi 6 kişi yaralandı. Polis, kavgaya karışan 8 kişiyi gözaltına aldı.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/kavg...yarali-1768921
    Bir vatandas, kavga ederken, ayirmaya gelen Polis'e, Bekci'ye neden saldirir.

Bir psikolog yokmu bunu yorumlasin.

Gerçi begenmiyorsunuz emme ben yine deyiverem. Migrosda ceviz kg fiyatı 27.95 tl. Sizi gidi dolarcılar sizi. Tınaz abi yıllar önce (4 yıl) poltk , gubrf bahsetmiştiniz. Bende aldım sattım geçen bir bakayım dedim. Poltk 250 , gubrf 28 bende hiç satmadan bekleyenler iyide kar elde etmişlerdir.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İslam dini kayıt dinidir. Müslümanlar neye inanır? ahirete gidince meleklerin kaydettiği bilgilere göre iyilik ve kötülük terazisine girerler. meleklerle pazarlık yapamazsın. Neyse odur. Allah sana yorum yapıyor mu? Hayır. Yaptığın neyse o.

Öyle lafla müslümanlık olmaz! Sen islamın temel imanı şartı olan kayıtlı ekonomiye geçme sonra boş boş nutuk at.

İmanın temel şartı ahlak ve adalettir. Ahlak ve adaletin temel şartı kayıtlı ekonomidir, Kayıtdışı ekonomi terörü destekler ve rantiyecilere kapı açar.

FETÖ PKK neden büyüdü? Kayıtdışından.

Belediyeler rüşveti nasıl alıyor? Kayıtdışından.

Üçkağıtçı vakıflar yardımları nasıl alıyorlar? Kayıtdışından.

Ne idüğü belirsiz dini tarikatlar cemaatler nasıl büyüyor? Kayıtdışından.

Yani yüksek oranda kayıtdışı ekonomi varken güvenlikten söz eden geri zekalıdır!

İnanslar neden mutsuz? Vergide adalet olmadığı için.

Yatırımcı neden yatırım yapmıyor? Adalet olmadığı için.

Adalet nasıl sağlanır? Gerçek müslümanlar gibi herşeyi kayıt altına alarak!

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bunun çaresi var 1 TL üzerinde bankonot basmiyacaksin . Yavaş yavaş vatandas kart kullanmaya alışır. Taksici kuyumcu dolmuscu hak ettiği vergiyi verir. İktidardaki hükümet düşer����

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Gerçi begenmiyorsunuz emme ben yine deyiverem. Migrosda ceviz kg fiyatı 27.95 tl. Sizi gidi dolarcılar sizi. Tınaz abi yıllar önce (4 yıl) poltk , gubrf bahsetmiştiniz. Bende aldım sattım geçen bir bakayım dedim. Poltk 250 , gubrf 28 bende hiç satmadan bekleyenler iyide kar elde etmişlerdir.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben geçen akmerkeze baktım bildiğin avm ve ofis binası fk 44 fiyat 77 lira yok artık dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    İslam dini kayıt dinidir. Müslümanlar neye inanır? ahirete gidince meleklerin kaydettiği bilgilere göre iyilik ve kötülük terazisine girerler. meleklerle pazarlık yapamazsın. Neyse odur. Allah sana yorum yapıyor mu? Hayır. Yaptığın neyse o.

Öyle lafla müslümanlık olmaz! Sen islamın temel imanı şartı olan kayıtlı ekonomiye geçme sonra boş boş nutuk at.

İmanın temel şartı ahlak ve adalettir. Ahlak ve adaletin temel şartı kayıtlı ekonomidir, Kayıtdışı ekonomi terörü destekler ve rantiyecilere kapı açar.

FETÖ PKK neden büyüdü? Kayıtdışından.

Belediyeler rüşveti nasıl alıyor? Kayıtdışından.

Üçkağıtçı vakıflar yardımları nasıl alıyorlar? Kayıtdışından.

Ne idüğü belirsiz dini tarikatlar cemaatler nasıl büyüyor? Kayıtdışından.

Yani yüksek oranda kayıtdışı ekonomi varken güvenlikten söz eden geri zekalıdır!

İnanslar neden mutsuz? Vergide adalet olmadığı için.

Yatırımcı neden yatırım yapmıyor? Adalet olmadığı için.

Adalet nasıl sağlanır? Gerçek müslümanlar gibi herşeyi kayıt altına alarak!
    Yeryuzunde bunu basarmis baska bir musluman bir ulke var mi ?

Sayfa 158/1002 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •