Special Days Image
Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Bitmiş görünüyor..YTD

2.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Millete , alırken %1 vergi vermek o kadar koyuyordu ki , bu yüzden sık sık alım satım yapamayacağını göz önüne alarak yastık altı tercihlerinin önemli bir sebebi de buydu diye düşünüyorum. Zaten rezil bir faizi var , bir de her yerde belli bir seviyeden TL ye çevrilir mi dedikodusu, günlük çekim limiti getirilir mi aynı Yunanistan ve Arjantin de ki gibi , sık sık alım satım da yapamayacağıma göre vergiden dolayi , ne diye riske gireyim de yılların birikimini bankada saklayayım ? Bu yüzden ; deprem , yangın , hırsızlık riski
    < bankada saklama riski

Hükümet , kardeşim , sen paranı yeter ki sisteme sok , efendi efendi al-sat yap diye vergiyi %1 den %0,2 ye indirdi diye değerlendiriyorum.

Çaresizliğin dışa vurumu ..
    seviyeden tl ye çevirme muhabbetini sadece ekşi sözlükte okudum. orası da eskiden iyi bir yer olmakla birlikte şuan çoluk çocuğun yuvası oldu . ayrıca iki tarafında trollerinin çarpışma yeri. birine baksan uçuyoruz diğerine baksan dolar 12 lira ,bankadaki dövizlere el konuluyor,belli kurdan çeviriliyor falan . saçmalık !

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yeni genelgeyle belediye otobüslerine de hes kodu ile binilecekmiş galiba. Bunu uygulayabilecekler mi acaba, ben dahil birçok kişi indirmedi uygulamayı...

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...s-zorunlulugu/

gerçi sms ile filan da alınıyormuş...
    kovit movit hikaye. heryer tıklım tıklım. eskiden çeneye takarlardı şimdi o da yok . az bile yayılıyor hastalık.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Gebelik testi yaptırıp pozitif çıkan belirtileri göstermiyorsa hamile değildir o zaman

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    doğurunca ne olacak peki? çocuğu mu yok sayacağız? gibi saçma sapan milyon tane soru sorabilirim. malumun ilanı sonuçta

5. Ortaokul matematik problemi gibi. Her hasta kendiliginden + degildir iki eksi bir artı yapınca öyle sanılır. + olan hasta sayısı sekronize degilse vakada degildir. Sıfırdır. Semptom göstermeyen + diger normal + i öperse ama bulaşmamışsa ona vaka bile denmez. Vakacık denir. Hangileri dogrudur?
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca :Her vaka pozitif değildir , pozitif çıkanlarda semptom göstermeyenler var

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by parmenidesxenophanes Yazıyı Oku
    seviyeden tl ye çevirme muhabbetini sadece ekşi sözlükte okudum. orası da eskiden iyi bir yer olmakla birlikte şuan çoluk çocuğun yuvası oldu . ayrıca iki tarafında trollerinin çarpışma yeri. birine baksan uçuyoruz diğerine baksan dolar 12 lira ,bankadaki dövizlere el konuluyor,belli kurdan çeviriliyor falan . saçmalık !
    gerçeklere bakmak lazım 2010 yılından beri Döviz sürekli arttı , %1 kombiya vergisi geldi ,ülkede ekonomik politik etnik bir çok şey değişti .kentsel dönüşümden para kazananlar harici herkesin alım gücü düştü.

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Gara gara düşünen herkese günaydın.

Güzel bir gün olsun.

7,6931-7,6969 civarı
    Son düzenleme : EGEDUK; 01-10-2020 saat: 08:38.

Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •