Sayfa 728/1002 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    1-Bu ifadeden yüzde 15-20 faiz olmayacak, TUİK enflasyon oranı faiz olacak sonucu çıkmıyor mu?

2-Bugün dövizini bozdurup saadet zinciri için borsaya koşan küçük kumarcıların yanında kamu da ivmeyi hızlandırmak için döviz satışına destek veriyor olabilir mi?
    Yerliler daha satmıyor, yabancı girişi.. Yerliler satmaya başlarsa seyret cümbüşü..

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Reha abi bende şöyle düşünüyorum bence bunlar dolardan ziyade aslında damatı kurtardılar çünkü bu son çöküş olacak suçu yeni maliye bakanı ve mb. Na yıkacaklar ve mutlu son olacak ��
    Bu da güzel bir fikir, ben de damadın Reyisin haberi olmadan istifa ede... pardon görevden affını isteyecegini zannetmiyorum.

Çok fena karizma çizilmesin deye, danışıklı dövüş tiyatrosu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş zam yapıldı.
    Kaynak Yeniçağ
    Bu ne yav dolar şelale benzine zam.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Islatıp ıslatıp dövüyorlar.

Bayılır gibi olduğunda, ayıltıp bir daha dövüyorlar.

Dayak klubü.
    Dolar harbiden af maf dilemedi, direk istifa etti.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İster faiz arttır ister arttırma, dolar ister yüksek olsun ister düşük; üretmedikten ve üretileni de çarçur ettikten sonra yolun sonu belli.
    Bizi yönetenler ülkemizin yüz ölçümünü yeterli görmedikçe,bu ülkenin emek ve kaynaklarını kendi ideolojik hedefleri doğrultusunda dünyanın saçma sapan yerlerinde heba ettikçe,sınırlar kevgir olup yine kendi düşüncelerine uygun diye milyonlarca eğitilemez insanı ülkemize soktukça net söylüyorum isterlerse 2000 baz puan faiz artışı olsun sadece aspirin tedavisi olur,güzelim ülke göz göre göre harcanıyor ve peşkeş çekiliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    1-Bu ifadeden yüzde 15-20 faiz olmayacak, TUİK enflasyon oranı faiz olacak sonucu çıkmıyor mu?

2-Bugün dövizini bozdurup saadet zinciri için borsaya koşan küçük kumarcıların yanında kamu da ivmeyi hızlandırmak için döviz satışına destek veriyor olabilir mi?
    TÜFE : 11,89

Politika faizi : 10,25

11,89-10,25 = 1,64

150-200 arası faiz artışı anlamı çıkardım ben.

7. 7.8299 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Bugün olan şeyi özetleyeyim.
    19 Kasım= 11 Kasım
    oldu.
    Yani piyasa 500 puanlık artışı fiyatladı.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 728/1002 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •