Sayfa 1/1002 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Hep abdestli açacak değiliz ya birde covidli açalım. Pazartesi faaliyete geçer.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hep abdestli açacak değiliz ya birde covidli açalım. Pazartesi faaliyete geçer.
    not duselim....

usdtrl 7.4726

bu arada gecmis olsun....

3. Başlığı kaptırmam diyorsun tabi değil mi

Burada seni sabote edende olmaz zaten tabi bir artında var ek olarak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Geçmiş olsun Ayhan abi. Umarım bir an önce atlatırsınız ve güçlü antikor geliştirirsiniz..

Ayhan bey çok geçmiş olsun.Bende korona test pozıtıf çıktı.karantınaya aldım kendımi....özel Hast test yapıldı tımıgrafı de de zatürre cıktı.ama evde tedavı olabılecek gruptaymışım..,,Sındı asker GB saymaya başladık ....Safak Bolu

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Ayhan bey çok geçmiş olsun.Bende korona test pozıtıf çıktı.karantınaya aldım kendımi....özel Hast test yapıldı tımıgrafı de de zatürre cıktı.ama evde tedavı olabılecek gruptaymışım..,,Sındı asker GB saymaya başladık ....Safak Bolu
    Geçmiş olsun sn alibeyoğlu.Burda bir konuda dikkat çekmek istiyorum.Antikor çalışmaları corona bağışıklığının çok uzun süre olmadığını,bir kaç ay sonra antikorların azaldığını ve tekrar hastalanılabileceğini gösteriyor.Kesin olmamakla beraber ömür boyu bağışıklık falan pek yok gibi.O yüzden forumda bile yakında eski coronalı arkadaşlar olacağından bu konunun göz önünde bulundurulmasını öneririm.

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun profil sayfanıza gerekenleri yazdım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun profil sayfanıza gerekenleri yazdım.
    Saolun Allah herkesin yardımcısı olsun

Sayfa 1/1002 12311511015011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •