Sayfa 463/1002 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün gördüm merdivende katarlı çıktılar .

3 kadın bir erkek bir çocuk adam dörtlememiş daha

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tek tek mi takılıyor yoksa grup mu..¿

Nakitoğlu cuk oturmuş. Hatippğlu Ankara keçiörende sıradan bi apartmanda oturan sıradan bi adamdı parayı bulunca rezidanslara uçtu. Bu arada otelinin bir katının muhtemelen barın olduğu katı kaçaktır.
    Keçiören diyince aklıma geldi bizim g ahmet abinin cezası ne zaman bitiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Siz olumsuzluklara odaklanmışsınız.
    Türk kültüründe ben değil biz bilinci vardır. Ekmeğini paylaşma, yardıma ihtiyacı olan olduğunda elindeki işi bırakıp koşma vardır. Derdi olanın derdini dinlemek vardır.

Çevremde karısını öldürende, din tüccarlığı yapanda, dolandırmak için fellik fellik insan arayanda yok. Bunların peşinde koşan zaten Türk değildir. Olsa olsa sansürlenmiş kelimedir.
    Bu Nakitoglu kesin Turk, ve Turk kulturune gore yasiyor.

Kendisine ait 3 otelde bar var ama, o bira icen 4 genc kadini milletin gozune sokuyor.

Bunu diyoruz, benim karamsarligim filan yok, okur incelerim sadece cokca.

IcIsleri bakanligi web-sitesine bir bakin, belge alan kadin sayisina ve yillar icinde artis oranina.

Anayasa Mahkemesinin gecmis yil kararlari var sitesinde, oralarda bir gezinin, vatandasin mulkune kamulastirma adi altinda coken kamu kurulusu sayisina bir bakin.

Bu isler, ben hic oyle hissetmiyorum demekle olmaz.

Siz fevkalade biri olabilirsiniz, ancak, asrin lideri ve es'i Londra'ya gittiklerinde, basin sizi de is'te turkler diye tanitir ve siz batinin gozunde o'sunuzdur.

Istediginiz kadar ben oyle degilim deseniz de, demeseniz de.

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Kitap/propaganda tanımı böylede...
    yaşadığın şey kültürün ta kendisi...
    liderinden esnafına has türk kültürü..

kıza bilirsiniz ama
    kültür-ahlak, her alanda makyajı çok yaptığımızdan,
    bilhassa ahlakla süslenmeyi de pek sevdiğimizden
    makyajsiz doğal/gerçek halini görmek istemiyoruz...

hamurunda olsa bu güzerllikler ne dillendirme gereği olur nede abartı makyaj yapmaya..
    güzel güzeldir.
    her sınıfı/tabakası da böyle bu toplumun, yokluğu akdar çok makyaj yapar.. abartır da abartır...
    Siz bardağın boş tarafını görmek istersiniz ben dolu tarafını bu kadar basit.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Nakitoğlu cuk oturmuş. Hatippğlu Ankara keçiörende sıradan bi apartmanda oturan sıradan bi adamdı parayı bulunca rezidanslara uçtu. Bu arada otelinin bir katının muhtemelen barın olduğu katı kaçaktır.
    Keçiören diyince aklıma geldi bizim g ahmet abinin cezası ne zaman bitiyor
    Gönül gönüle karşıymış derler, ben de bugünleyin sordum G. Amed abim nerelerde diye küstürdünüz adamı dediler, ben de 10 yıl uğraştım bu günleri görmek için dedim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Tek tek mi takılıyor yoksa grup mu..¿
    Yahu şu kültürü bırakında böyle konulara eğilelim, sabahta yazdım yahu.

Benim bildiğim tek kültür meyhane kültürüdür, gerisine kafam basmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. arab marketlerinde türk mallarına boykot başlamış arap sevicileri ve kral çödügünde ülkemizde 3 gün yas ilan edenlere duyrulur rahmetli olan tiyaro oyuncusu ismi aklıma gelmedi ben gay im ib.ne degilim
    sözü aklıma geldi
    yunanın yunan ermenin ermeni oldugunu biliyoruz da müslüman din kardeşlerimizin ne oldugunu çözemedim

Sayfa 463/1002 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •