Sayfa 219/1002 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, BBC'de programa katıldı. Dağlık Karabağ'daki çatışmaların konuşulduğu programda Ermenistan Başbakanı Paşinyan, Artsakh ismi binlerce yıllıktır deyince, BBC sunucusu Sackur araya girdi.

Gazeteci Sackur, Sayın Başbakan, sizin binlerce yıllık tarihinizi inceleyemeyiz diyerek Paşinyan'a bugüne ait gerçeklere değinilmesi gerektiğini söyledi.

Sackur Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tasarısını hatırlatarak, Açıkça Azerbaycan'ın işgal edilmiş topraklarından Ermeni güçlerin acilen tamamen ve koşulsuz çekilmesini talep ediyor dedi.

Sackur, bu tasarıya göre Ermenistan'ın bölgedeki güçlerinin işgalci güç olduğunu ifade etti.

Sackur, Ermenistan'ın buna rağmen orada hak iddia ettiğini söyleyerek, Siz kesinlikle bir barış elçisi değilsiniz ifadelerini kullandı.

https://cumhuriyet.com.tr/video/bbc-...-cikis-1769682

Hayret..!

Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Altın ve döviz alımında BSMV binde 2'ye indi - Habertürk
    İyi en azından sat al yapabileceğim elimize yapıştı kaldıydı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Günaydın ,

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Azerbaycan'da basariya damga vuran, 3 Turk komutan.

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...mutan-6060270/

Türk Lirası mevduatta yıl sonuna kadar 1 yılın üstünde mevduat yapanlardan vergi alınmayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

1 yıllık mevduat yapmak bu ülkede cesaret işi, bizim ülkede bir yıl isveçte 10 yıla karşılık geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

İstanbul havalimanı gezselerdi sokağa bile çıkamazdı. Kıskanç almanlar

“Kendimizden utandık"
    2006 yılında temeli atılan ve 2011 yılında tamamlanması hedeflenen havalimanının açılışı, inşasında yaşanan sorunlar nedeniyle sürekli olarak ertelenmişti. Havalimanının inşaatının Berlin ve Almanya genelinde alay konusu olduğunu söyleyen Lütke Daldrup "Alman mühendisler olarak kendimizden utandık" diye konuştu. Alman yönetici, başta 2 milyar 700 milyon euro olarak hesaplanan inşa masraflarının yaklaşık 6 milyar euroya çıkmasının da kabul edilebilir olmadığını söyledi. “

https://m.dw.com/tr/berlin-havaliman...yor/a-55095483

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

hah bende bu alamanlar bizi neden kıskanıyor diyordum salaklar yolcu garantili havaalanı ihalesi yapsalardı covidde bile malı götürürlerdi. Artık bizi örnek alırlar herhalde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 219/1002 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •