Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Trade için tepe 8.06-8.18 arası. Bu banttan dönecek şimdiden satış yazılsa ordan gider mallar zamanı gelince. Benim alakam yok maaşım döviz tl hiç tutmuyorum. Ytd
    Katılıyorum ama oraya ya da daha yukarıya savrulursa marj açılır pratik faydası olmaz diye korkuyorum.

Haftalıktan bakınca hedeflere gelmiş görünüyor. Son parti kaldı onu satmam. Dörde bölmüştüm üçüncü gitti.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Şimdi ekonomi bakanına ekonomi öğretmeye çalışan binlerce tweet, mesaj, yorum, entry yazılacak.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Katılıyorum ama oraya ya da daha yukarıya savrulursa marj açılır pratik faydası olmaz diye korkuyorum.

Haftalıktan bakınca hedeflere gelmiş görünüyor. Son parti kaldı onu satmam. Dörde bölmüştüm üçüncü gitti.
    Daha yukarı savrulursa imf gelir heralde artık. Birde yabancı olmaması bence marjı kısıtlıyor yoksa çoktan 10u geçmiş olmalıydı.
    Alttaki yorumu dolar 4'ün başlarındayken yapmıştım.
    USD/TRY
    24.05.2018 2:41
    Seçime 4.08-4.22 bandında bir yerden girilir. 1. tur sonucu tayyib erdoğanın seçilmesini zora sokuyorsa iki yönlü olabilecek sert hareketlerle halk tehdit edilir veya halka güven verilir.. Seçimden sonra aynı tas aynı hamam devam ederse 2018'i 5.5-6.0 arası kapatır. tepe noktası 7.20/ önlem alındıkça 5.0lara gevşer
    Ytd

Benim öğrendiğim ve geç algıladığım hatta dumula uğradığım.

Hala inanmak istenmediğim.

Şaştığım

Dindarların'da kallavi yalanlar söyledikleri ve bunlarla uyuyan insanların olduğunu artı bunlara her türlü haltı yaptırdıkları.

Fadime Şahin ve aczimedilerin Ordunun bir uydurması derlerdi.

Demekki oda yalanmış.

Bunları gördükçe.

Halktan normalleride aynı.Yalan olduğunu bile bile savunuyorlar hala.

Önümüze önceden yol yaptılar çıkardı şimdi pkk lı Chp derler hala

Yahu oda boksa akp tümden lağım ya onada oy verme.

İyi partide yamuksa onada verme hatta hepsinede verme.

Sen temiz kal illaki çamura bulaşmak zorundamızın.

2008 den beri dolar çıkıyor.

Tek başına her haltı yiyen iktidar buna bir cözüm bulamıyor.

Niye sormuyon.

Sorana niye kızıyon.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

CDS Value
    558.51
    29 Sep 2020
    5:45 GMT+0
    CDS Duration
    5 Years
    Turkey
    ——————
    1.Venezuela
    2.Arjantin
    3. Türkiye
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Kavala’nın başvurusunun görüşülmesi ertelendi!
    Anayasa Mahkemesi, iş insanı Osman Kavala’nın bireysel başvurusunun görüşmesini erteledi. Kavala hakkında hazırlanan iddianame mahkemeye sunulurken, daha sonra Anayasa Mahkemesi'nin raporuna girecek. Kavala, Gezi Davası'ndan beraat etmiş ancak cezaevinden salıverilmeden 'casusluk' gerekçesiyle yeniden gözaltına alınıp, tutuklanmıştı.

Birileri salmaya çalışıyor birileride ısrarla düşmesin diye uğraşıyor gibi her satışı 2-3 kuruş aşağıdan alıyorlar. Bi taraf pes etmeli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 211/1002 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •