Sayfa 159/1002 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Osmanlı komple kayıtlı bir ekonomi idi. Herşeyin kaydı vardı. İBB bin kütüphanelerinde Türkçe olarak bütün eski kayıtlar yayınlandı. Gidip okuyabilirsiniz.

Yoksa 600 küsür sene bu kadar büyük devasa bir yapıyı yönetemezsin.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yeryuzunde bunu basarmis baska bir musluman bir ulke var mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Osmanlı komple kayıtlı bir ekonomi idi. Herşeyin kaydı vardı. İBB bin kütüphanelerinde Türkçe olarak bütün eski kayıtlar yayınlandı. Gidip okuyabilirsiniz.

Yoksa 600 küsür sene bu kadar büyük devasa bir yapıyı yönetemezsin.
    Ben bu dusunceye katilmiyorum.

Gecenlerde Biji Ahmet acikladi, son 300 yildir, bu yolsuzluk suruyor, diyordu, adam prof. herhalde dogrudur.

3.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Gerçi begenmiyorsunuz emme ben yine deyiverem. Migrosda ceviz kg fiyatı 27.95 tl. Sizi gidi dolarcılar sizi. Tınaz abi yıllar önce (4 yıl) poltk , gubrf bahsetmiştiniz. Bende aldım sattım geçen bir bakayım dedim. Poltk 250 , gubrf 28 bende hiç satmadan bekleyenler iyide kar elde etmişlerdir.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Simdi de Buyuk Deve KCHOL, Kucuk Deve AKSA dedik.

Bakalim.

Allah utandirmasin.

4.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    yanlış anlamayın ama bu konuda bakana hak veriyorum, onun anlatmak istediğini anlamamak için ısrarlı davranmaya gerek yok.. bizim ülkemizde üst düzey yöneticilerin polis koruması vs olmasın çok değil 2 ay içinde bir çoğu suikaste uğrar, hele bisiklete falan binsin önce kendi vatandaşımız bile saldırıp tekme tokat döver onları, sonra herkes kendi tarafını savunup karşı görüşlü kişiyi nerede göre linç eder, 2 ay içinde iç savaş çıkmazsa bende eşek gibi çıkar sokakta anırırım
    Kimse bisikletle işe gitsin demiyorum,
    ama halkı kutuplaştırmayan, kendi kesimi dışındakilere zulüm etmeyen, kitlelerin ona karşı öfke biriktirmesine sebep olmayan politikacıların, birkaç korumadan fazlasına ihtiyacı olmayacağını düşünüyorum.

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Önümüzdeki hafta dolar ne olur?

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Kimse bisikletle işe gitsin demiyorum,
    ama halkı kutuplaştırmayan, kendi kesimi dışındakilere zulüm etmeyen, kitlelerin ona karşı öfke biriktirmesine sebep olmayan politikacıların, birkaç korumadan fazlasına ihtiyacı olmayacağını düşünüyorum.

Kaç tane ülke ile savaşmış içerdwki binlerce haini yenmiş yargılamış bir kısmını asmış adam içeride dışarıda onbinlerce düşmanı olan adam ya korumasız ya 3-5 kişi ile sürekli vatandaşla iç içe oturyor geziyor sohbet ediyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta dolar ne olur?
    artar diyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta dolar ne olur?
    Artma ihtimali daha yüksek gibi duruyor.
    Süpriz bir açıklama belki düşürebilir.
    Yeni bir gaz bulma, aktif radyosu ile ilgili bankalar lehine bir düzenleme, yeni bir swap anlaşması gibi gibi

Sayfa 159/1002 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •