Special Days Image
Sayfa 948/1002 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Toparlarsak kaynak azaldıkça otoriterleşme artacaktır. Bu bizi yeni yönetim biçimlerine taşıyacaktır. O neden kapitalizm yaşamak istiyorsa bir yolunu bulmak zorundadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çoğu özgürlükten insanların kendisi vazgeçecek zaten . Gün gelip insanlar daha otoriter yönetimler isteyebilir / isteyecek .

Kazanmamızın yüzyıllar sürdüğü birçok özgürlükten üç beş haftada vazgeçtik ve vazgeçeceğiz.

Kurtla köpeğin hikayesine çıkabilir hikayenin sonu . Toplumlar bölünüp kimisi dertsiz, tasasız tasmalı bir köpek kimisi özgür bir kurt olmak isteyebilir.

2. Adam, 84 milyon insani alenen soyuyor.

Bu 84 Milyon sizce bu dunyada mi yasiyor.?

Bence yokuz.

Bu kadar, cahil, bu kadar etkisiz, bu kadar umursamaz baska bir ulus var mi bu gezegende.?

Biz kimiz ki, kuresel isinmayi, Cavidi, nufus artisini tartisiyoruz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Gelecek hakkında konuşurken zihninde izlediğim filmlerden herhangi birisi canlanıyor.

Sonra şunu düşünüyorum; senaristler de benim gibi düşündüğü için mi o filmler yapılıyor yoksa benim öyle düşünmemi istedikleri için mi o filmler yapıyorlar.

Endişeli düşüncelerimiz bize mi ait yoksa başkasının telkini mi karar veremiyorum.

4. Ata'nin dedigi gibi.

Senden oturu..!

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Gelecek hakkında konuşurken zihninde izlediğim filmlerden herhangi birisi canlanıyor.

Sonra şunu düşünüyorum; senaristler de benim gibi düşündüğü için mi o filmler yapılıyor yoksa benim öyle düşünmemi istedikleri için mi o filmler yapıyorlar.

Endişeli düşüncelerimiz bize mi ait yoksa başkasının telkini mi karar veremiyorum.
    KK hakkinda karar vermisin ya..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    KK hakkinda karar vermisin ya..
    KK 'yı Kılıçdar anlamında kullandığını düşündüyordum ama bu mesajla hipotezim çöktü galiba Ne does o mean KK ?

7. Bence kredi kartı

TÜM O SAN'a ait olanlar bana da ait

8. Ata Demirer, ne zaman Huzzam okusa, gozlerim doluyor.

Ben kime agliyorum ki, bi bilsem.

Sayfa 948/1002 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •