Special Days Image
Sayfa 138/1002 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Şu anda tablet, burstan daha önemli

Not: Ben burstan yanayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burs kötü birşey onun yüzünden para piyasalarına tr de yokken yurtdışı Forex le bile tanışmıştım.

İlk patlayan hesapta orada olmuştu .

Güzel halka arzlar vardı o zaman kola ve bösküvit gibi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

2. Kapasitesinin üzerinde yük yükleyerek bu çocukları şehirlerde dandik okullarda süründürerek, köyünden ( en iyi bildiği işten ) koparıyorsun. Tarımla uğraşan ailesinin en çok ihtiyaç duyduğu insan gücünü elinden alıyorsun. Üstüne de bir ton masraf ettiriyorsun ( ev kirası, üst-baş vs.) Sonra 18-20 yaşında morali çökmüş çocukları ailesinin kucağına atıyorsunuz. Artık köyden de koptuğu için ortada bocalıyorlar.

3. Bloomberght TV'de La Fontaine'den masallar anlatıyorlar.

2018 de değiliz.

Artık çok farklı bir evrede olduğumuzu düşünüyorum. Konu faiz konusunu çoktan geçti bence...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sizi bayağı rahatlamış görüyorum. Elimdeki soğanları dün satmıştım. Bu gece TL. ile uyuyacağız. Eğer yarın bu döviz saat 15 e kadar düşüşü sürdürürse beklerim. Ama kafayı kaldırırsa bu kez yen almayı düşünüyorum.

Bu başlıktan kaybolduğun anda tümünü satarım. Sizi sıkı takip edeceğim.
    beni kimse takip etmesin.!!
    Herkes
    Dersine iyi çalışsın.!!
    Ben büyük resime bakarım.!!
    Kararımı veririm.!!
    Ne zaman yazıp yazmayacağım benim sorunum.!!
    Ben gurbetçiyim.!!!
    Giderlerim Euro.!!!!
    Beni burda bulamazsan bak burdayım.!!
    https://m.ariva.de/forum/boerse
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Bloomberght TV'de La Fontaine'den masallar anlatıyorlar.

2018 de değiliz.

Artık çok farklı bir evrede olduğumuzu düşünüyorum. Konu faiz konusunu çoktan geçti bence...
    3-5 gün sonra akılları başlarına gelir. Ciddiye almaya değmez

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Şehirde her türlü imkana sahip olan çocuk okumayacaksa okumuyor. Misal ; komşum Milyarder müteahhit' in tek oğlu.. Özel okul, eve özel öğretmen, özel araçla gidiş-geliş ve benzeri. Çocuk ite kaka İzmirin en düşük puanlı Anadolu lisesine yerleşmişti. Aynı katta oturan tek emekli maaşlı ( uzman çavuş ) komşunun tek oğlu ise yağmurda fırtınada okula 2 km. yürüyerek, öğle yemeği için ekmek arası götürerek Bornova Anadolu Lisesini ( BAL ) kazanmıştı.

Aynı yıl Üniversite sınavına girdiler ; Müteahhit oğlu sadece 8 net çıkarmış ( 2 yıldır yerleşemedi ) , diğer çocuk Sebahatttin Zaim diye bir ünv. nin hukuk fakültesine burslu yerleşti. Yani , aile ilgisi, çocuğun hırsı önemli.
    Ana nokta bu zaten ama her konuda olduğu gibi bu tablet, notebook konusunuda abarttık

Her akşam fox haberi izliyorum ve şaşkınlık içinde kalıyorum. Bahsedilen sorunlar ve üretilen çözümler rasyonel gelmiyor.

Mesela bu gece şu habere takıldım.

Yunanistandan pamuk ithal ediyormuşuz. Bizden zengin, bizden tembel ülke nasıl bizim üç kuruşa çalışan işgücümüze rağmen bize pamuk satabiliyor. AB bu kadar bol mu para dağıtıyor ?
    Bu sorunun cevabını haberde bulamadım.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Burs kötü birşey onun yüzünden para piyasalarına tr de yokken yurtdışı Forex le bile tanışmıştım.

İlk patlayan hesapta orada olmuştu .

Güzel halka arzlar vardı o zaman kola ve bösküvit gibi

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Sizin bursa ihtiyacınız yokmuş görünen

O egeli ben değilim

8. sarayın fantazileri bitti tulumbadan hava geliyor
    hovardalık da bir yere kadar
    olması geren faiz reelde yüzde 20 25 aralıgı
    gercek enflasyonun rakamları buna tekabul ediyor

ben yaptım oldu mantıgı ile işler bir yere kadar bir kaç ay içinde gercek enflasyon ve faiz dengesi kurulmadıgı sürece dövizin hızı kesilmez

Sayfa 138/1002 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •