Sayfa 136/1002 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Tesekkur

Dunyada turistik manada italya ispanya gerisi fasa fiso ya
    İtalya İspanya güzel ama bizdeki bazı görgüsüz beyaz yakalının bir yıl boyunca deliler gibi çalışıp 3-5 gün insta pozu verip hava atmak için gittiği ülkeler olduğu için bu söylediğin ülkeler pek haz etmediğim ülkeler arasında.

Benzer şekilde Türkiye'de Çeşme şehrinden de haz etmem mesela... Görgüsüzlüğün başkentidir benim için Çeşme
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Tesekkur
    Olabilir makul
    Konyayada gelin abi
    Gez dunyayi gor konyayi

Dunyada turistik manada italya ispanya gerisi fasa fiso ya
    Ne var Konyada ?,çok bulundum orada kırın ortası,deniz olsa neyse, o atasözü uyduruk zaten,Mevlana deniliyor,onun tarihinide biliyoruz biz,Şemsi olayınıda,İran olayınıda,Nasrettin olayınıda,Moğol olayınıda !!!

3. Gorgusuzluk kotu
    Insta kullanmadigimdan ondan bagimsiz yazdiydim
    Gerci gorgusuzlukten kasit baskasina hava basmakta yarismaksa
    Dogru cesme de bi dugun gormustum sosyete dugunu
    Artik bu kadar olur yani
    Gelinle damat birbirini tanimiyo gibi dans ediyolardi
    Oyle bi sahneye daha
    Tesaduf edecegimi sanmiyorum anlatilmazda yasanir komik otesiydi

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ne var Konyada ?,çok bulundum orada kırın ortası,deniz olsa neyse, o atasözü uyduruk zaten,Mevlana deniliyor,onun tarihinide biliyoruz biz,Şemsi olayınıda,İran olayınıda,Nasrettin olayınıda,Moğol olayınıda !!!
    Ya deyim var ondan
    Pekbisey yok
    Abi seyyah
    Ondan yazdim

Yoksa ne olacak.
    Olmayan sey ise
    Rutubet

Her zaman olan seye degil
    Bazen olmuyan olmiycak olanada bakican

Ama vivatreydir abi icin filozof
    Charles Baudoloire
    Demis ki

Nerde degilsem
    Orda kendimi daha iyi hissediyom

Bu Kişi
    https://eksisozluk.com/charles-baudelaire--34931

Aslinda bu Adam friedrich nietzsche den
    Tam bin Kat daha zeki de
    Niye o kadar unlu degil

Soylemlerinde inanc ogesi yok
    Son düzenleme : Moruk; 24-09-2020 saat: 21:24.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkanım yazdık ya, sadece turizmden giren 30 milyar dolar gayme, ekonomi durdu kimi AVM'ler hala kapalı mutlaka büyük vergi kaybı da olacak, sence bu dolar gayme düşer mi?
    Ne bileyim 7.50 diyen var 7.10 kadar inen var topikte. Utanmasalar 6.80 diyeceklet
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
     Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Ben işsiz güçsüz aylak bir adamım. Tek bildiğim şey para piyasalarında oyun oynamak ve kazandıklarımla dünyayı gezmek. Sürekli geziyorum.. O kıtada her şehirde yaşadım Pablo Escobar'ın Medellin Şehrinde bile...Bir bu kadar daha mı yaşayacağım sanki...

Soruna gelecek olursak Arjantin bundan yüz yıl önce dünyanın en güçlü ilk 3 ülkesinden biriymiş Ne zaman ki Falkland Savaşı ile İngilizler ile ters düşmüşler o günden beri belini doğrultamamışlar. Her ne kadar Arjantinin ekonomisindeki bozulmanın başlangıcını El Turco lakaplı dönemin Arjantin başkanı Carlos Menem olarak söyleseler de işin içinde İngiliz oyununu da görmezden gelmemek gerekir
    İnşallah tekrar gidersiniz. Benim de pandemi bitince ilk hedefim, Brezilya ve Arjantin turu yapmak bireysel olarak. Şu dönemi sağ salim atlatırsak...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ne bileyim 7.50 diyen var 7.10 kadar inen var topikte. Utanmasalar 6.80 diyeceklet
    Der onlar Baskan, utanmalari yoktur, yalakalik etmek icin her turlu yalani iftirayi da atar.

Yarin 8 olsa, ortadan kaybolur, 7.80'e filan gerilerse yine cikar ucu besi.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Baktılar olmayacak, algı operasyonu ile daha da açık ifade ile beyin silerek dolar indirmeye çalışıyorlar. Trajikomik. Bu başlık bunlar için saldırılması gereken bir başlık. Sabah saatlerinde siniri bozulup da gelenlerden belliydi, artık ne kadar kayıpları varsa. Bu da olmazsa başlıktakilere kazma kürek girişecekler herhalde doları düşürmek için.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 136/1002 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •