Sayfa 900/1002 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Son dakika: Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı öyle.

Bence cevabı sahada değil, soyunma odasına giden tünelde verelim. Kıstıralım şeresizleri dar alanda, verelim odunu verelim odunu.

Bırakalım soyunma odasına girsinler çıplakken başka şey veririz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    6 Okka alt takımım yok benim, biraz netleşsin öyle aşı olurum...
    Hardware 5 okka diyi..

4. sabah baktim portakal konusu vardi pahali diye.tum gun hastanelerde oldugumdan yazamadim
    ufak bir onerim var.
    metro marketlerde 5 litrelik exotic marka portakal suyu mevcut.60 tl idi en son..
    yillardir onu alirim..
    tek sikintisi 20 gun skt oluyor genelde..

-----

hastane islerine gelince ssk okmeydani tum kanser hastalarida dahil herturlu islemi durdurdu.. bi biyopsi bile yapmiyorlar.. doktorlar dahil pozitif hastanenin cogu..

bezmialeme gitmeye basladik..tanidik cikti orada bir profesor.devlette 1 ayda halledecegimiz isi 6 saatte hemde cuzi ucretlerle hallettik..

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    sabah baktim portakal konusu vardi pahali diye.tum gun hastanelerde oldugumdan yazamadim
    ufak bir onerim var.
    metro marketlerde 5 litrelik exotic marka portakal suyu mevcut.60 tl idi en son..
    yillardir onu alirim..
    tek sikintisi 20 gun skt oluyor genelde..

-----

hastane islerine gelince ssk okmeydani tum kanser hastalarida dahil herturlu islemi durdurdu.. bi biyopsi bile yapmiyorlar.. doktorlar dahil pozitif hastanenin cogu..

bezmialeme gitmeye basladik..tanidik cikti orada bir profesor.devlette 1 ayda halledecegimiz isi 6 saatte hemde cuzi ucretlerle hallettik..
    Geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda şifa bulursunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Olay çok basit ne idüğü belirsiz abd tarafından onaylanma ihtimali zayıf olan çin aşılarını kakalayacaklar. Vurdurursam ne olayım
    çok gerekli olursa yurtdışında yaptırıp gelmek var aşıyıda.. avrupa / amerika 6 ay - 1 sene sonra Türk vatandaşlarını alır mı? veya oralara gitmeye paramız yeter mi? o da var..

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Kesinleşmiş listede yok! Türkiye aşı siparişi vermedi.

https://tele1.com.tr/kesinlesmis-lis...ermedi-273513/
    geçen gün yazdım, bu ülke 2023 yılı sonuna kadar hedef kitlenin 1/3 nü dahi aşılayamaz..!!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Çinlilerin aşısına yerli ve milli derler. Yerli ve milli aşı yerine Avrupai aşı yaptırmak isteyenleri de vatan haini ilan ederler.

Sayfa 900/1002 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •