Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Bir tane bayi aradı dolar yükseldiği için haftaya ürünlere zam yapılacak dedi .

Dedim döviz düşünce hiç inmedi dedi .

Öyle yapıyorlar yapacak birşey yokmuş .

Yersen kırşen .

İğneden ipliğe her şeye zam üstüne zam kodular kur ucuz kaldı biraz yukselince bir tur daha korlar.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ekrem Güyer, 1921'de Konya Karaman'da doğdu. Kendisi üç yaşındayken ailesi İzmir'e yerleşti. Karşıyaka Lisesini bitirdi. 1943 yılında açılan sınavı kazanarak Ankara Radyosu'na stajyer sanatçı olarak girdi.Ses sanatçısı Müzeher Özerinç ile Ekrem Güyer Ankara Radyosu'nda tanıştılar.

Arkadaşlıkları önce aşka, sonra da (1944 yılında) evliliğe dönüştü.

Ekrem Güyer bir gün udu'nun tellerine vururken sadece sevdiği kadını düşünüyordu ve onun için bir beste hazırladı. Ekrem Güyer, Rıfat Ayaydın'a ait olan Unutturamaz Seni Hiç Bir şey, Unutulsam Da Ben sözleriyle başlayan güfteyi Nihavent makamında besteleyerek çok sevdiği eşi Müzehher Güyer'e ithaf etti. Belki de bu nedenledir ki Klasik Türk Musikisinin bu unutulmaz eserini Müzehher Güyer'de en güzel ve duyarak seslendiren sanatçılarımızdan birisi olmuştur.

Unutturamaz seni hiçbir şey unutulsam da ben

Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem

Bir sisli hazan kesilir ruhum eğer görmezsem

Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem.[/B]

16. Şubat. 1954 tarihinde aniden rahatsızlanan Ekrem Güyer, Ankara Numune Hastenesine (mide kanamasından) kaldırıldı. Üç gün süren yoğun bakım süreci sonunda 19 Şubat 1954 tarihinde hayata gözlerini yumdu. 33 yasindaydi.

Müzeher oğlu Metin ile yalnız kalmıştı. Ayaklarının üstünde durmaya çalışacaktı. Nasıl unutacaktı bu aşkı? Kendisine şarkılar yazan sevgili Ekrem Güyer'ini ani bir şekilde kaybeden Müzehher Güyer yaşadığı bu derin acıyı kelimeler döker ve ortaya çıkan
    Unutmadım Seni Ben, Her Zaman Kalbimdesin cümlesiyle başlayan güfteyi Şekip Ayhan Özışık Karçığar makamında besteler. Böylelikle eşinin bir güfteyi besteleyerek kendine armağan etmesine karşılık O da bir güfte yazarak ve besteleterek eşine, sevgilisine bir anlamda cevap verir.

Unutmadım seni ben unutmadım, her zaman kalbimdesin

Aylar, yıllar geçti, söyle sen nerdesin

Anlaşıldı, sen geri dönülmeyen yerdesin

Unutmadım, unutamadım seni ben, her zaman bendesin.

Bu iki muhtesem eseri muzigimize kazandiran bu iki guzide sanatcimizi sevgiyle, saygiyla aniyorum.

4. Elon Musk aynı gün içinde aynı kaliteli kitleri kullanarak 4 kere aynı Covid testini yaptırmış. 2 si pozitif 2 si negatif çıkmış. :-)

Bu Covid olayı komple yalan dolan ve kafa karışıklığı.

Elon Musk was frustrated.

He had been experiencing mild sniffles, a cough, and a slight fever--enough symptoms to convince him to get tested for Covid-19. Musk, who obviously has more resources and greater access to medical treatment than the average person, ended up taking a total of four tests (according to the story he shared on Twitter).

"Something extremely bogus is going on," Musk tweeted. "Two tests came back negative, two came back positive. Same machine, same test, same nurse. Rapid antigen test from BD."
    https://www.inc.com/justin-bariso/af...elligence.html

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Islak rüya görürler ancak.
    Berat Albayrak: ''Benle alakası yokmuş ya la ahahahaha...''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=384086
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Elon Musk aynı gün içinde aynı kaliteli kitleri kullanarak 4 kere aynı Covid testini yaptırmış. 2 si pozitif 2 si negatif çıkmış. :-)

Bu Covid olayı komple yalan dolan ve kafa karışıklığı.

https://www.inc.com/justin-bariso/af...elligence.html
    Hızlı test yaptırmış !

En baba pcr testi bile %70 doğruluk payına sahiptir.

Yahu bizim bir katil Esedimiz vardı, ~ 4 milyon Suriyeli ülkeye sokup, 40 milyar dolar harcayıp ve 3+1 alıp, o iş bittimi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bazılarınızın kızacağı iddiam ise şuan ülke için en faydalı istifa Kılıçdaroğlu 'nun istifası olur .
    Kesinlikle erdoğan halka öyle bir aşıladı ki inanın ölseler kılıçdaroğluna oy vermezler. Öyle birşey olursa ülkenin önü açılır. Dolares bile en az bakana verdiği tepki kadar tepki verir.

Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •