Special Days Image
Sayfa 968/1002 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Bunu deyen çomarların evine ayda 1 kilo kıyma girer, o yolları ancak otobüste görürler cogunluklan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sitimde değil benim 1 ay sokağa çıkmasam ne yazar, 1 aylık ilaç stoğum var nasıl olsa.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine "Sokağa Çıkma Kısıtlamaları" konulu genelge gönderildi.
    Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00 arası, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Yeni önlemler kapsamındaki ilk sokağa çıkma kısıtlaması bugün 21.00’de başlayıp çarşamba sabah 05.00’te bitecek.
    Kısıtlamanın olduğu cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterebilecek.
    Kısıtlama kapsamında hafta içi ve hafta sonu ekmek üretilen fırın/unlu mamul ruhsatlı iş yerleriyle bu iş yerlerinin ekmek satan bayileri açık olacak.
    Lokanta ve restoranlar cumartesi ve pazar günleri 10.00-20.00 arasında sadece paket servis şeklinde hizmet verebilecek.
    Sokağa çıkma kısıtlamasına uyulabilmesi için istisna dışındaki tüm iş yerleri hafta içi 20.00’de kapanacak.
    Sokağa çıkma kısıtlaması getirilen süre ve günlerde 65 yaş ve üzerindekilerin temel ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Birimleri aracılığıyla karşılanacak
    Sokağa çıkma kısıtlaması olan günlerde genelgede belirtilen zorunlu haller dışında şehirlerarası seyahatler toplu ulaşım araçlarıyla yapılabilecek.
    Kısıtlama olan gün ve saatlerde zorunlu hallerde özel araçla şehirlerarası seyahat izne tabi olacak.

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine "Sokağa Çıkma Kısıtlamaları" konulu genelge gönderildi.

Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi 21.00-05.00 arası, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

Yeni önlemler kapsamındaki ilk sokağa çıkma kısıtlaması bugün 21.00’de başlayıp çarşamba sabah 05.00’te bitecek.

Kısıtlamanın olduğu cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterebilece

Lokanta ve restoranlar cumartesi ve pazar günleri 10.00-20.00 arasında sadece paket servis şeklinde hizmet verebilecek.

Sokağa çıkma kısıtlamasına uyulabilmesi için istisna dışındaki tüm iş yerleri hafta içi 20.00’de kapanacak.

Sokağa çıkma kısıtlaması olan günlerde genelgede belirtilen zorunlu haller dışında şehirlerarası seyahatler toplu ulaşım araçlarıyla yapılabilecek.

Kısıtlama olan gün ve saatlerde zorunlu hallerde özel araçla şehirlerarası seyahat izne tabi olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ben o videoyu izleyince ne düşündüm biliyor musunuz? Dedim ki en azından dünyanın dönmedigini ve düz oldugunu dusunmuyorlar. Bir açıdanda açıkçası tebrik ettim en azından başka saçma sapan şeyler üzerine konuşmuyorlar ve tartışma ortamı gergin değil ve bir şeylere aslında açliklari var.
    Ve bugün tweterdaki bir konuya çok üzüldüm sağlıkçılar polisler vs bir sürü kurum geceli gündüzlü bu yoğunlukta çalışırken öğretmenler sadece hafta da bir gün okula gitmeyelim diye tweterda ortalığı bir birine katmislar. Böyle öğretmenlerle asla ama asla bu çocuklar dünyayı ve evreni ne anlayacak kapasiteye ulaşırlar ne de araştırmak isteyecek açlığa ulaşırlar.

TÜM O SAN'a ait olanlar bana da ait
    Bu salgın sırasında okulda ögrenci yok, öğretmeninde okula gitmesi tamamen saçmalık olur ögretmeninde bir ailesi var sonuç olarak. Ayrıca bu salgın bitmeden okulların açılması tamamen yanlış. Ne kadar kontrol altında olsalarda çoçuklar, sonucta cocuk oyun oynar sakalasır vs. ögretmen arkadasımla konusuyorum 15 kısılık sınıfın yarısı hasta olmus sakarya ilinde. her yere eğitim fakultesi açıldı bunun sonucu olarak ögretmenlerin kalitesi düştü

Yukarda anlattıklarıma göre Sakarya ilinde ciddi boyutta hasta olacagını dusunmekteyım. Bakalım tahmın ettıgım olacak mı kendı kendımızın bilim kurulu olalım

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Yukarda anlattıklarıma göre Sakarya ilinde ciddi boyutta hasta olacagını dusunmekteyım. Bakalım tahmın ettıgım olacak mı kendı kendımızın bilim kurulu olalım
    Sajaryada zaten ciddş boyutta hasta var hastanelerin kapalı otoparkları ve yemekhanelerini yoğun bakım yapmaya çalışıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Su an Bloomberg de, TVF Gnl.Md.uru konusuyor.

Izleyin.

Hayatta gorebileceginiz en amurgasiz adam.

Sayfa 968/1002 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •