Sayfa 489/1002 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Yeni rekor 8.0775 oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,388
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Biraz abartıyorsunuz gibi geliyor .. Propaganda merkezine çevirdiniz .. Fikirleri paylaşalım ama sürekli aynı seyleri pompalamanin pek faydası yok ..
    Abartsada yazdıkları doğru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,388
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Yeni rekor 8.0775 oldu
    8.01 vermiştik guya,neyse bu internet bankacılığı,fiziki olanları bir kenarda dursun.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    cds 530.57, usdtry 8.0680.

8.07
    79 vurdu çekti.
    Sana iyi niyetli tavsiyem.!!
    Tr eurobondlardan uzak dur.!!!
    Cin gibi çarpacak.!!!
    Tarihe not düşelim.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Sana iyi niyetli tavsiyem.!!
    Tr eurobondlardan uzak dur.!!!
    Cin gibi çarpacak.!!!
    Tarihe not düşelim.!
    Bu tür yatırımların risk seviyelerine göre sepet içinde belirli ağırlıkları oluyor.
    Ben tüm risklerini bilerek, portföyün en yüksek riskli ve spekülatif getiri ağırlıklı kısmı için bu ürünleri alıyorum.

Benzer risk grubunda yaptığım başka yatırımlar da var daha düşük risk grubunda da ürünler var.

Önemli olan riski dağıtarak uzun vadede maksimum getiriyi elde edebilmektir.

Bu bağlamda tüm varlığını eurobonda basmış bir yatırımcı için tavsiyelerin doğru olmakla birlikte risk dağılımını kendine uygun olarak yapanlar için bu tavsiyelerin çok doğru değil.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransız markalarını asla almayın açıklamasında bulundu.

Hafta sonu yaptığı konuşmada Fransa’yı faşizm ve ırkçılık yaptığı için sert eleştiren Erdoğan, bugünkü konuşmasında nasıl ki Fransa, vatandaşına Türk mallarını almayın diye uyarıyorsa ben de vatandaşımı uyarıyorum Fransız markaları almayın, dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransız markalarını asla almayın açıklamasında bulundu.

Hafta sonu yaptığı konuşmada Fransa’yı faşizm ve ırkçılık yaptığı için sert eleştiren Erdoğan, bugünkü konuşmasında nasıl ki Fransa, vatandaşına Türk mallarını almayın diye uyarıyorsa ben de vatandaşımı uyarıyorum Fransız markaları almayın, dedi.
    benim hanım 50.000 dolarlık çantayı iyiki almış hem de mahkeme kararından önce..!!
    sahi mahkemeye göre bahsi mi yasaktı alması mı..?

Sayfa 489/1002 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •