Sayfa 79/1002 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Başkanım senin kulağın deliktir bu konu da gelişme varmı, ablamız soyunmaya başladıysa gelelim mi?
    Yalama olmuş kanallarda bundan aşağı değilki,ireislerini takip ediyorlar,adam mehteri verdikçe bunlarda gaza geliyor,bunlar gaza geldikçe ireisleride gaza geliyor tekrar veriyor mehteri,ayıp yahu bitik ekonomi ile Dünya senin neyini kıskansın

Biz A.K. Sevdalısı gacının peşindeyiz, bu sidiği koyulmuşlar ise zatürre aşısının peşinde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Merkez Bankası'nın eylül ayı beklenti anketine göre, emekliler ocakta yüzde 5,4 oranında zam alacak. Söz konusu tahmin gerçekleşirse maaşlarda 344 liraya varan artış gerçekleşecek.

Kıskançlığından çatla Almanya.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    O liste de tam işlemiyor. Bebeklere öncelik verdiklerini duydum.

Benim bir arkadaşın anneannesi 10. sıradaydı
    Ertesi gün aradı aile hekimliğini 25 aşı gelmiş ve aşıyı bebeklere çocuklara falan yapmışlar.

bebeklere öncelik veremezler
    çünkü bebeklere yapılan aşı ile yetişkinlere yapılan aşı farklı.

bebeklere zaten aşı takvimi kapsamında 2. aydan itibaren 3 kere aşı yapılır. bu aşılar da 1 yaşına kadar yapılıyor ve bitiyor zaten. çocukluk çağında bir zatüre aşısı yok ki.

bu hep yapılıyordu, her bebeğe yapılıyor. (ne bu covid süreciyle bir ilgisi var ne mevsimle, nisanda doğan cocuğa haziranda yapılır bu aşı)

25 aşı geldi, sıradakilere vurmadık, bebeklere vurduk diye bir şey olamaz.

2 yaşından büyüklere vurulan aşı başka aşı takviminde 2 yaş altı bebelere (3 kere) vurulan aşı başka
    -tek bir ihtimal şu olabilir bebekken bunların dozları eksik kalmıştır, emin olmama durumu vardır, risk olmasın diye rapel yapmışlardır tüm 2 yaş üstü çocuklara, ama hiç duymadım böyle bir şey...

ama bir sıralama var, o doğru
    65 yaş üstü
    kronik hastalar
    organ nakli olanlar vs.

5. Benim annem kronik hasta onu da Sağlık Ocağına çağırdılar, zaturre aşısını 1 ay önce falan oldu sanırım.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Euro/TL 9.0084
    A.K. Sevdalısı gacıdan sonra, buna da yazalım ki konumuzlan alakalı olsun
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. benden Muharrem İnce'ye oy yok ! sebep*** belli

***bakınız: Ayasofya açılış günündeki tavrı.
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Benim annem kronik hasta onu da Sağlık Ocağına çağırdılar, zaturre aşısını 1 ay önce falan oldu sanırım.
    Kimisi çağrılıyor diyor, kimisi yazılıyor ben anlamadım hepimiz aynı devlette mi yaşıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 79/1002 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •