Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: Allahını seven yardım etsin.

1. Allahını seven yardım etsin.

bugün 6360 adet garantiyi spotta sattım. sonda viop a teminat aktarırken dalgınlığa geldi. nasıl olduysa 6360 adet garantiyi viop a teminat olarak yolladm. sistem de onayladı. satmış olduğum hisseleri viopa teminat yolladı. sonra baktım hisse kısmında şimdi 6360 adet açığa satış gözüküyor. osmanlı yatırım kullanıyorum. ve her paltformundada net pörtföy değerim farklı gözüküyor birinde normal gözüküyor diğerinde 5000 tl az. arkadaşkar bunu daha önce yaşauyan var mı ? yada ne olur napmalıyım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612
    yarın sabah kendin aktarım yapabiliyorsan
    viopta teminat bulunan GARAN larını hisse tarafına aktar, bu gün sattığın GARAN takası T+2 ile 16/9/2020 dir
    sen 15/9/2020 tarihi ile hisseyi geri yollamış olacaksın sorun çıkmaz.

Muhtemelen Viop tarafında eksik rakam görünüyordur (Teminat attığın GARAN %100 olarak değerlenmez viop tarafında) %70 ile değerlendiğinden viop teminatın az görünüyordur.

Aktarımı yapınca düzelir.

Kafan rahat olsun istiyorsan sabah müşteri temsilcini ara durumu anlat konuş.
    Sen aktarım yapamıyorsan onlar Viop tarafından GARAN aktarımını Hisse tarafına yapsınlar.

Bu kadar da panik yapma sağlığın açısından iyi değil.
    Bear_Bull
    @BearBull26

3.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    yarın sabah kendin aktarım yapabiliyorsan
    viopta teminat bulunan GARAN larını hisse tarafına aktar, bu gün sattığın GARAN takası T+2 ile 16/9/2020 dir
    sen 15/9/2020 tarihi ile hisseyi geri yollamış olacaksın sorun çıkmaz.

Muhtemelen Viop tarafında eksik rakam görünüyordur (Teminat attığın GARAN %100 olarak değerlenmez viop tarafında) %70 ile değerlendiğinden viop teminatın az görünüyordur.

Aktarımı yapınca düzelir.

Kafan rahat olsun istiyorsan sabah müşteri temsilcini ara durumu anlat konuş.
    Sen aktarım yapamıyorsan onlar Viop tarafından GARAN aktarımını Hisse tarafına yapsınlar.

Bu kadar da panik yapma sağlığın açısından iyi değil.
    inşallah hocam. çok stres yaptım. inşallah düzelir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    sitresin geçti mi berko
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    3 yıldır senden haber alamıyoruz
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •